Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kventiax és jogosítvány?

Kventiax és jogosítvány?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30Omg Kventiaxot szedek szorongásra. Nem álmosít semmilyen mellékhatása nincs. Orvosi alkalmasságin mondjam,hogy szedem vagy ne? Félek,hogy menni fog a szokásos előítélet és nem fogom megkapni az alkamasságit,de nyilván hazudni se akarok.

2023. aug. 26. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, én nem adnék minden "jött-mentnek" jogsit. A jogsi egy felelősség is egyben. Nem a te életeddel játszanak mások, hanem te játszol másokéval, ha alkalmatlanul kapsz jogsit.

Nekem a pszichés betegségekkel rendelkezők, valamint azok, akik nem képesek a tetteiket felelősséggel párosítani, olyan kategóriák, akik alkalmatlanok.


Gondold végig: te képes vagy az esetek 100%-ában felmérni tetteid következményeit, a felelősséged súlyát, és 100%-ban oda tudsz koncentrálni, ha vezetni kell? Tudsz piamentesen élni (már amikor vezetnél)?


Nyilván a lőtéri kutyát nem érdekli egy ilyen szegregált vélemény, mint az enyém, főleg, ha a karhatalomnak ez nem is az érdeke, de a helyedben hatszor meggondolnám, alkalmas vagy-e rá.

2023. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na megint az előítélet látod :) 100%bán oda tudok figyelni és ismerem a tetteim következményeit nem vagyok hülye. Szerintem sokkal jobban megérdemlem a jogsit mint azok akik képesek piásan beülni a volán mögé vagy a sok gyorshajtó stb. De ja szedek egy gyógyszert ettől egyből alkalmatlan vagyok
2023. aug. 26. 17:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha inged, vedd magadra, ha nem, akkor ne!
2023. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem veszem magamra csak,ha kifogok egy szintén ezen az elven lévő orvost,akkor nem kaphatok jogosítványt a semmiért.
2023. aug. 26. 17:44
 5/10 anonim válasza:
100%
Én szurkolok neked
2023. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az alkalmassági vizsgálat lényege nem az, h te eldöntöd, h alkalmas vagy e, hanem az orvos. Ha ő azt mondja, h a gyógyszer nem gond, akkor ő azt orvosilag fogja mondani, nem előítéletből. Ha azt mondja, h gond, azt is orvosi véleménnyel fogja mondani. Mellesleg ha gyógyszert szedsz azt látja az orvosod is, felesleges letagadni.
2023. aug. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem minden orvos van tisztába ezekkel. Pár éve szedtem 5mg antidepresszánst és amikor elmentem üzemorvoshoz,és elmondtam neki elkezdett velem üvölteni,hogy mégis mit képzelek magamról mit akarok én ilyen gyógyszerrel dolgozni? És nagyon reméli,hogy rendszeres orvosi felügyelet alatt állok és,ha következő évben is szedni fogok ilyen gyógyszert biztos,hogy nem adja meg az alkalmasságit. Amikor elmeséltem ezt a pszichiateremnek nem hitt a fülének,hogy létezik ilyen orvos.Ennyit erről.
2023. aug. 27. 12:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Na jó azért én mindent nem hiszek el itt bocs. Mi az, h üvölt az üzemorvos, mert valaki gyógyszert szed? Olyan fegyelmi eljárást akasztanék a nyakába, h a fal adná a másikat. Hagyjuk már ezeket a kamu storykat. A gyógyszered tájékoztatójába benne van, h nem ajánlott vele vezetni? Ha igen, akkor integess a jogsinak, mert nem lesz neked. Ha nem, akkor meg miért tagadná meg bármelyik orvos is emiatt az alkalmasságit? Szted az orvos brahiból osztályozza az embereket? Amilyen napja van az alapján adja meg? Van neki elég gondja, nem a te eseteddel fog szórakozni.
2023. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu lenne :) Nyilván ha nem lenne rossz tapasztalatom nem gondolnék ilyenre.Higyj amit akarsz. Rengeteg ilyen orvos van,de örülök, hogy neked csak jó tapasztalatod van.
2023. aug. 27. 21:15
 10/10 A kérdező kommentje:
Megkaptam simán. Remélem ez valakinek segítség lesz aki szintén attól fél,hogy gyógyszer miatt nem kap alkalmasságit.
2023. aug. 28. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!