Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy lehet bipoláris vagyok?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam utana olvastam, teszteket csinaltam es lehet hogy bipoláris es borderlineom is van. Ki szeretnem magam vizsgáltatni de felek hogy anyamek kinevetnek vagy azt mondjak ossze vagyok zavarodva...de nem. Ha valakit érdekel mit erzek akkor szivesen válaszolok hogy miert hiszem azt hogy ezek vannak.

2023. aug. 26. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Előbb vizsgáltasd ki magad mindeképp.és csak utánna


Nem tudom ezt hogy lehet egyszerűen közölni de szerintem így a legjobb

2023. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pont ez az nekik kell el vinniük... vagy ezt el lehet intézni neten?
2023. aug. 26. 23:06
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Ne azt mondd el, csak mondd, hogy pszichés problémáid vannak, szeretnéd, ha elvinnének szakemberhez. A pszichológusnál már nem lesznek bent, majd neki elmondod, mire gyanakszol és elvégzi a szükséges vizsgálatokat.
2023. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy a problema ... tipikus magyar szulok,nem pedig jók
2023. aug. 27. 00:17
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

#4!Jaj! Az mondjuk tényleg probléma. Akkor próbálj az osztályfőnököddel beszélni. Ő hivatalból kérheti a szüleidet, hogy vigyenek el, anélkül, hogy részleteket mondana, esetleg iskolapszichológus el tud irányítani valahova. Hány éves vagy? Ha már nincs messze a 18, akkor végszükség esetén megvárod és elmehetsz egyedül.

#3

2023. aug. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs iskolapszuhologusunk ,es ha az osztálfonoknek mondanam ES ESETLEG ELMONDANA A SZULEIMNEK azt mondanak hogy miert nem nekik szoltam.csak nekem vannak ilyen szuleim?
2023. aug. 27. 16:42
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Borderline nagyon hasonlít a bipolárisra ezt tudd,ha bipoláris lennél már felfigyeltek volna rád a suliban is. Én is töltöttem ki régen teszteket még az is kijött,hogy skizofrén vagyok :D. Gondolom még 18 alatt vagy így nem kapsz borderline diagnózist vagyis nem kéne. Én családom se vitt engem szakemberhez,mert nincs nekem semmi bajom stb... Üdv egy diagnosztizált borderline
2023. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Suliban osztaly tarsaim rendesen ezen viccelődnek higy miert vagyok iylen fura(tudom sokat bullyingolnak emberek mert furak de ez mas) ,meg hogy valami problemam van mert egyszer megbolondulok es akkor miket csinalok vagy egyszerűen'behisztizek'mert 2 oran keresztul rinyalok meg olyan dolgokat mondok amiket bem kene... na mindegy de a tansrok leszarjak a diakokat az en sulimban viccen kivul...
2023. aug. 27. 22:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Bipoláris vagyok évek óta. Lehet hogy borderline vagy azok alapján amit leírtál. Van hogy nagyon felpörögsz és boldog vagy ? Utánna meg depresszios ? Fiu vagy lány vagy ? Mennyi idős ?
2023. aug. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen,igen,lany,ha leirom hany eves vagyok tiltjak a fiokom😕
2023. aug. 28. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!