Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet a stressz és a...

Ez lehet a stressz és a szorongás miatt?

Figyelt kérdés

Annyi problémám volt már, amik között semmi összefüggés.

Nagyon sokat stresszelek így csak arra tudok már gondolni. Meg arra hogy hipochonder lettem.

Tavaly kezdődött minden, megjártam a sűrgősségit vakbél gyanúval, aztán kiderült hogy valószínű ibs-sel küzdök.

Most elkezdem a technikumot másik iskolába, ez is rátesz. De nagyon sokszor érzek bizonyos pontokba bizsergést vagy nagyon enyhe zsibbadást. Néha izomrángásom szokott lenni az is pontokba, most pl az új fáj spontán helyeken. Pl eddig a lábaim vagy karom vagy ilyesmi. Refluxxal is küzdök ami miatt nehéz légzésem is van kissé, lehetséges hogy ezt mind a stresszel művelem? Most elkezdtem magnéziumot inni mert nem tudom mit tegyek.



2023. szept. 2. 19:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Fogászatra is havonta járok mivel fogszabályzós vagyok, azért írom mert az arcomba is éreztem bizsergést de kb mióta stresszelek
2023. szept. 3. 14:13
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a legvalószínűbb,hogy a stressz okozza.Próbálj meg ezzel kezdeni valamit elsősorban.
2023. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, menj végig mindenen, ami megnyugtathatja a lelkedet. Nekem már minden is volt stressztől, mert én is hipochonder vagyok sajnos..

De ahogy itt írta az előző válaszoló: magas pulzus, ritmuszavar, szédülés, aztán jöttek az emésztőrendszeri tünetek, amik miatt persze én is egyből a legrosszabbra gondolok.. autoimmun kórképeket képzelek be, amitől annyira elegem lett, meg az állandó szorongástól miatta, hogy végig fogok menni minden vizsgálaton, akit a doki mondani fog. Igen, be vagyok tőle szarva, de mi mást tudok tenni? :D Ne hagyd, hogy elcsessze ez az életed, hidd el, amikre én készülök lelkileg, azoknál kevés kellemetlenebb vizsgálat létezik, de megteszem, ha meg kell. De nekem már tényleg extrém dolgokat okozott a stressz ilyen téren.

2023. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!