Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez alvásparalízis, vagy...

Ez alvásparalízis, vagy szívprobléma volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma éjszaka felkeltem éjszaka. Próbáltam visszaaludni de nem nagyon ment. Viszonyt szerintem enyhe félálomban voltam.Hason feküdtem. Fokozatosan éreztem, hogy legyengülök és egyre hangosabban ellezdtem hallan a szívem dobogását, és furcsa érzés volt a dobogása.Semmimet nem tudtam mozgatni, próbáltam kiabálni, jelezni a szüleimnek, de csak halk hümmógést tudtam kiadni. Kb 1 percig tartott ez az egész, majd fokozatosan elkezdett elmúlni. Utána elmentem mosdóba, ott kicsit éreztem ezt a gyengülést.Őszintén azt hittem nekem annyi lesz, mert azt hittem a szívem miatt van:D De utánanéztem, és elvileg ez más dolog lehetett . Szerintetek ez mi volt?

18/f



2023. szept. 4. 02:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!