Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy fogadjam el az eletemet?

Hogy fogadjam el az eletemet?

Figyelt kérdés
Mindennap szornyen erzem . 24 eves vagyok, a szuleimmel elek, vendeglatasban dolgozom 10-16 orakat kb heti 5-6 napban. Nincsenek barataim, folyamatosan a csaladommal vagyok vagy munkaban. Mindketto teljesen leszedal erzelmileg. Felek h ha elmennek alberletbe kulon, akkor mar teljesen egyedul lennek. Szobat berelni meg nem akarok, hogy idegen emberekkel kelljen csiszolodnom. Ha pl osszeveszek a szuleimmel, nem tudok sehova se menni, annyira nincsenek barataim. Teljesen mezei agyam van, nem tudok matematikusnak tanulni h majd attol jobb lesz, muveszi beallitottsagu vagyok, de nem engedhetek meg magamnak egy muveszeti egyetemet, ami mellett nem tudok dolgozni. Levelezon max kommunikaciot tudnek letenni, amihez meg lenne agyM, de azzal nem tudom mit lehetne csinalni. Kesz roncs vagyok, utalom magamat, hogy igy alakitottam az eletemet.
2023. szept. 5. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz meg barátkozni vagy épp barátot / barátnőt összeszedni?
2023. szept. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

"Levelezon max kommunikaciot tudnek letenni, amihez meg lenne agyM..."


És emellett kezdeni egy rajzolós tamfolyamot? Tapasztalataim szerint a rajzolás megfelelően ki tud kapcsolni. És ha még belefér, akkor valami jóga tanfolyam, vagy otthon is meg lehet tanulni a YT-ról. (Vagy Thai Chi, Zen Meditáció, Mandala készítés, vagy amihez kedved van) Engem pl. a színezés is ki tud kapcsolni, és manapság nemcsak gyerek színezők vannak.


Ha zavar a családod, akkor pedig meg kellene fontolnod a külön költözést, ha máshova nem, akkor egy munkásszálló szerűségre. Ott nem lennél egyedül, de lehetne külön szobád.


Kezd el a kommunikációs szakot, aztán még kialakul, hogy mire használhatod. Bárhogy is legyen, a jelenlegi munkád felőröl, és csak kiégéshez vezet. Tehát jobb lenne, ha keresnél mást.

2023. szept. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikáció szakot nem ajánlom, elvégeztem és nem tudok vele elhelyezkedni. Mondjuk pont egy ügyfélkapcsolatos munkára lesz interjúm hamarosan de oda olyan barátomat is felvették aki érettségivel rendelkezik csak.

Jártak kommos órákra művészek is, szabválként vették fel legtöbbet. Festők, szobrászok, tervezőgrafikusok. Alapszak után elhelyezkedtek valami teljesen más területen és hobbiként űzik tovább az alkotást, tulajdonképpen azt finanszírozzák. Valaki továbbtanult és rajztanár lett belőle. A tervezőgrafikusok azonban viszonylag jó munkákhoz jutottak, legtöbben weboldalakkal foglalkoznak.

Akármennyire fáj, a nap végén minden képzés csak annyit ér, amennyit a munkaerőpiacon hajlandóak fizetni érte.

2023. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!