Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan zaklatónak mi a pszichol...

Olyan zaklatónak mi a pszichológiája, aki 3 év után sem hagyja békén az áldozatát? Mit akar még? Nem un bele?

Figyelt kérdés

Ráadásul átment szörnyetegbe, megfélelmlít, zsarol, lejárat, mocskol másoknak. Minden létező eszközt megpróbáltam, nyugodt életem lehet sosem lesz. Vannak az ártalmatlan zaklatók, de ez birtokló, gonosz, ijesztő őrült. Megbeszélni sem lehet vele. Előttem mással csinálta 1,5 évig, ott az apja elkapta. Állítólag nehezen ment, fenyegetőzött, zsarolgatni kezdett, hazudozott.


De az enyémek inkább védik, meg eszük ágában sem lenne elkapni, meg sem próbálták. Továbbá az elején sem küldték el melegebb éghajlatra. Sőt kicsináltak és megfenyegettek, hogy ne merjek beszélni...


Fogalmam sincsen mi lesz, borítékolható a tragédia, állandóan rettegésben, félelemben élek.


2023. szept. 6. 07:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Feljelented.
2023. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Csak attól félek azon még jobban eldurran az agya. Meg azzal fenyeget, hogy feljelent majd "hamis váddal".


Az átok szülrimnek meg annyit könyörögtem. Inkább hazudoznak, meg engem mocskolnak: "ha pofázni mersz bárkinek tőlem kapsz". Hogy mi hasznuk belőle elképzelni sem tudom.

2023. szept. 6. 08:39
 3/27 anonim ***** válasza:

A "tieid" akkor ugyanolyan ellenségeid, mint ez a csávó. Miért vagy még velük?

Nem tudom, van-e gyermeked de ha nincs, én a helyedben megfontolnék egy olyan munkát amihez biztosítanak szállást. Ne tudja egyikőjük sem, hol vagy, mert ha "védik", még ki is adnák a koordinátáid.

2023. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nincsen gyerekem, egyetemre járok. Neki meg elmondása alapján "a fiatal, barna lányok az esetei". Az előző is nagyon hasonlított rám. Ilyeneket is beszél, hogy ráélvezne a hajamra és társai... 🤢
2023. szept. 6. 09:00
 5/27 anonim ***** válasza:

Akkor most egyetemen vagy, kollégium nem megoldható? Vagy átmenni egy távolabbi egyetem ugyanezen szakára? Letiltani a férget mindenhonnan? De miért kell ezeket az opciókat felsorolnom?

Ez a féreg meg amúgy akárki az életben csak azt teheti meg veled, amit hagysz neki.

2023. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ne az okokra legyél kíváncsi, miért viselkedik így. Szabadulni tőle akárhogyan. Nem kell bájologni vele, mert még ha az üzemeteit elolvasod, az ilyennek már az is biztatás.
2023. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ha tiltod, csinál kamut még 30-at. Személyes a többi, nincs munkája, ráér... Sok mindent próbáltam. Anyám talán meg is ölne miatta...
2023. szept. 6. 09:33
 8/27 A kérdező kommentje:
Amúgy anyám valóban ugyanakkora, hanem nagyobb szemét. Hiába könyörgök neki. Amint lehet megszakítok vele minden kapcsolatot, ez megbocsáthatatlan. Ilyen borzalmat valaki a saját gyerekével és neki csak szórakozás.
2023. szept. 6. 12:24
 9/27 Metionin ***** válasza:
Kezd el egyetem mellett dolgozni vagy diákhitel és költözz el anyádéktól. A zaklató nélkül is olyan családnak tűnik, ahonnan legjobb menekülni. A pasast meg nyugodtan jelentsd fel, anyádék nem tehetnek semmit, jogilag felnőtt vagy. Egyesületekkel is felveheted a kapcsolatot, NANE pl. biztosan tud tanácsot adni. Ez nem az a helyzet, ahol megéri tűrni a kényelemért cserébe, ez az a helyzet, ahonnan le kell lépni akkor is, ha az szarabb életkörülményekkel jár.
2023. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy minden módszer kudarcba fulladt, semmi nem hat erre az emberre. A szüleimre nemhogy nem számíthatok, hanem még inkább... Mindenképoen el akarok költözni.
2023. szept. 6. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!