Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz miatt elofordulhat,...

Stressz miatt elofordulhat, hogy vizesre izzadom magam ejszaka?

Figyelt kérdés

Tegnap este elég sokat kattogtam egy családi problémán és utána nagyon rosszul aludtam. Ejszaka arra keltem, hogy tiszta víz a pólóm, a hajam. Rázott a hideg de szerintem azért, mert csurom vizes voltam. Viszont nagyon fáradt voltam így nem mentem ki átöltözni, vagy megmérni a lázam, mert fel se ebredtem rendesen, félálomban voltam. De rosszul aludtam egész éjszaka, forgolódtam, hulyesegeket álmodtam. Tapasztalt mar mas is ilyet stresszes idoszakban?

Egesz nap rossz a kozerzetem de kezzel fogható bajom nincs. Inkabb csak azt erzem, hogy rosszul aludtam es nem vagyok kipihent


2023. szept. 9. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Lázas valaki akkor normális ha izzad.

Igyál elég vízet segíteni fog meg ha lázas vagy akkor megoldod .

2023. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem stressz miatt az ember akkor izzad ebren, es inkabb melege van. Igy hidegrazassal nagyon laznak tunik. Ejszakai csuromvizes izzadasom, de ugy, hogy melegem volt, nem a hideg razott, kedelyjavito kezdeti mellekhatasakent es elvonasi tunetkent leszokasnal volt.

Esetleg a stressz hozzajarult nalad a lazhoz, virus konnyu elkapasahoz.

2023. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nálam ez mindennapos, a rémálmok miatt úszok az izzadságban, forgolódok, rúgdosok, verekedek, kiabálok, sírok, zihálok álmomban, többször is megébredek miatta egy éjjel.

Sokszor fáradtabban ébredek reggel, mint ahogy lefeküdtem este.

2023. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!