Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elofordulhat, hogy molesztalta...

Elofordulhat, hogy molesztaltak gyermekkoromban?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, hogy rosszul erzem magamat a fiuk tarsasagaban. Ha lehet, mindenkeppen kerulom azt, hogy veluk maradjak negyszemkozt. Az erintesnel detto ugyan ez, egyszeruen rosszul erzem magamat, ha barmilyen ferfi de kulonosen fiu, hozzam er, akar ismerem ot, akar nem. Meg az is rossz erzes, ha szimplan melle kell ulnom oran.


A multamrol annyit kell tudni, hogy a nagypapam, aki 2-3 eve halt meg, es velunk elt, kemeny alkoholista volt, es folyton uvoltott, de engem elvileg nagyon szeretett. Azert irom, hogy elvileg, mert nekem furcsa mod szinte semmi emlekem nem maradt rola, holott azert nem reg halt meg. A masik, hogy apukam nem velunk el, igy nagyimmal es anyammal elek.



Mindez pedig azert kezdett el izgatni, mert par napja egy ficko fogdosott a villamoson, de a tomeg vegett nem tudtam elmenekulni.


Meg egyb. eddig nem volt baratom, viszont szamtalan olyan eset volt, hogy szerelmes voltam egy fiuba, csak feltem a tudtara adni. Szeretnek baratot, sot, a fiunak, aki eppen tetszik, tudom, hogy nem vagyok en se kozombos, de addig, amig ez igy megy, keptelen lennek barmiben is a tudtara adni, hogy nekem is tetszik.


16/l



2016. márc. 25. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem emlékeznél rá.
2016. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy molesztáltak téged. Csak annyi van, hogy anyád és nagyanyád nevelt fel akik ha nem volt férfi a családban akkor kialakítottak neked egy férfimentes övezetet. Ma meg fogalmad sincs, hogy reagálj fiúk, férfiak előtt.
2016. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ez ellen lehet egyaltalan valamit tenni?


Egyb. Elfelejtettem irni: a gyerekkorom teljesen kiesett, semmire nem emlekszem

2016. márc. 25. 21:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiesett a gyerekkorod akkor orvoshoz kéne menned, mert komoly emlékezetkiesésed van. Bár valamiért én nem hiszek neked, szerintem csak unatkozol, és írod a sztorikat. Egy ilyen emlékezetkiesésnél már a szülők is aggódnának, és már a dokinál lennél..
2016. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem emlékszem sok dologra a gyerekkoromból, sőt a gimnazista éveimből sem, de több rossz élményemet is fel tudok idézni. Ha molesztálás áldozata lettél volna, akkor az megmaradt volna szerintem az emlékezetedben.
2016. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak azért kerülöd a férfi nemet, mert ahogy írtad, a nagyapád alkoholista volt és folyton üvöltött. Ez a tulajdonsága elültethetett benned egy olyan érzést hogy a férfi nem az mind ilyen. Akibe szerelmes voltál az valószínű csendes lehetett.

A másik lehetőség amit a 2. válaszoló írt.

2016. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Jaj imadom, amikor kamukerdessel vadolnak :D


Nem, nem kamu egyebkent, es elegge aggaszt a dolog. Mar regota mondogatom anyukameknak hogy vigyenek el pszichologushoz, de eddig valamiert mindig le...rtak, most probalom ujra eroltetni rajuk, mert tudom, hogy KELL (nem csak e miatt, ugyanis voltak masfele gondjaim is, ebbe most nem mennek bele)


Az emlekezetkieset kiegeszitenem: van par monentum, ami bennem ragadt gyermekkoromrol, de pl ovodas evekre es also altalanosra ill. 6. Osztalyra alig alig emlekszem. Par kep bevillan de mas nem. Egyb egeszen addig azt hittem, ez normalis, mig gimnaziumi osztaly tarsaim el nem kezdtek beszelgetni az ovodarol, hogy kinek milyen volt, en meg akkor jottem ra, hogy par szosszeneten kivul kb semmit nemtudok elmondani. Par dolog van csak, amire emlekszem.



Megj: jobb dolgom is lenne per pillanat pentek este annal, hogy kamu kerdeseket irogassak ;)

2016. márc. 25. 21:41
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha ez szamit:

Felso altalanosban folyamatos celtablaja voltam a csufolodasoknak. Kimondottan fiuk piszkaltak, es nagyon csunyan. Volt, mikor bekopogtak neken a busz ablakan meg ilyen dolgok

2016. márc. 25. 21:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanezt írtam én is! Alig emlékszem valamire óvodából stb. (mint írtam még gimnáziumból sem), csak egy-két apróság ragadt meg bennem. És szerintem a te bevillanó képeid közt ott lenne a molesztálás is, mert az jóval maradandóbb nyomot hagy, mint, hogy a Józsival fogócskáztál.
2016. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Felso altalanosban folyamatos celtablaja voltam a csufolodasoknak. Kimondottan fiuk piszkaltak, es nagyon csunyan."

Ezért kerülheted a fiúk társaságát. És mint látod, pontosan emlékszel a kérdésed szempontjából fontos dolgokra.

2016. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!