Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás pszichológus előtt,...

Szorongás pszichológus előtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el járni és egyébként rendes a pszichológus, semmi rosszat nem mondott de mégis nagyon stresszelek mielőtt megyek hozzá. Gyomoridegem van, kiszárad a szám stb. Zavar az a tudat, hogy neki az, hogy meghallgasson csak egy munka és magában meg lehet, hogy alig várja, hogy elmenjek, hülyének néz... Erre tudok csak gondolni és emiatt alig merek beszélni pedig szeretnék meggyógyulni. Mit tegyek, már azon gondolkodtam, hogy nyugtatót vegyek be előtte de attól meg álmos leszek...

2023. szept. 12. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elso felet lehet megemlithetned neki, lehet tudna abban segiteni, hogy miert idegeskedsz amikor mesz hozza.


A masodik felevel hat ki nem ertene egyet. Neki ez a munkaja mi mas lenne. Penzt kovetel egy szolgaltatasert - terapiaert. O ebbol el meg. Nem nez hulyenek, nem hinnem hogy alig varja azt sem hogy elmenj, mert akkor minek kezdte egyaltalan el veled pazarolni az idot? Be sem irt volna akkor.


A nyugtatorol milyen nyugtato az?

2023. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Ugyanez van velem is, csak még nem indultam neki. De épp emiatt, hogy neki ez csak munka, mit érdekli őt az én nyomorom....Szóval nem vagy egyedül a dologgal, csak te ügyesebb vagy és bátrabb.
2023. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1: Én közvetlenül nem fizetek neki, mert tb-re járok pszichiáter küldött hozzá, szerintem neki muszáj vállalni akit küldenek vagy nem tudom...

Frontin a nyugtató, ritkán szedem, mert álmos és lusta leszek tőle de hátha segít

2: Köszönöm de nem vagyok én bátor sok idő kellett nekem, hogy elmenjek menni, legalább megpróbáljam, más beszélt rá...

2023. szept. 12. 20:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Miota szeded a frontint?
2023. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2 hónapja kb. De nem mindennap általában alváshoz szoktam

De néha még akkor is tudok szorongani ha beveszek 2-3-at...

2023. szept. 12. 21:09
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

A frontin egy fos. En gyogyszereszetin tanulok, leirom roviden miert.


Ne azt a hulye Frontint szedd hanem a Xanaxot.


Egyszeru pelda kerdezo.


Frontin = poshadt kenyer aminek fele jo


Xanax = tiszta, egesz kenyer


Melyiket akarod enni?


A frontin egy magyar generikum (masolat) fos, hol igy hasznal holnap ugy, hol keves hol sok, inkonzisztens.


Ha lehet csak Xanaxot kerjel.


Igen a Xanaxnal nincs ilyen inkonzisztencia, ott az van hogy mennyi kell es mukodik vagy sem, egyszeru ahogy, kene lennie. Mindkettonek hatoanyaga alprazolam, igen, de mas a gyartas folyamat, az alprazolamot is elo kell valahogy allitani, legyartani, nem a fan terem.


Gondolj itt minosegellenorzesre, terapeutikus hatasok felmerese, szabalyok betartasa, sterilizalas, tisztasag, biohasznosulas valosaga, gepuzemeltetes/tisztitas, karbantartas, ezek mind koltsegek egy gyartonak.


Roviden HUF alapu gyartassal szemben szerinted milyen minosegu lehet egy tobb millard dollaros ceg; Xanaxot az USA Pfizer gyartja, dollar-milliardos ceg altal legyartott termekhez kepest?


Arrol ismert a mi egeszsegugyunk hogy dol a $$$$$$$$$$ bele hogy Frontint gyartsunk rendesen? Ha szerinted igen akkor frontin ezerrel, ha erted amit leirtam, akkor Xanax amibe max importalassal nyulnak bele.


Frontin egy fos: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2023. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen vannak rossz szakemberek, mint mindenhol, és persze, neki ez a munkája, pénzt kér érte, ez egy szolgáltatás, neki is meg kell élnie valamiből, de biztos nem gondol olyanokat, hogy menj már el, legyen már vége.... Aki egyáltalán nem akar segíteni és nem érdekli őt mások gondja, az nem fogja azt a hosszú utat végigjárni, amire szükség van ahhoz, hogy ő pszichológus legyen és ott üljön veled a terápián.
2023. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Nem arra kellene bíztatni egy embert hogy másik sz..rt vegyen be hanem hogy ahhoz is kérjen segítséget amiért szedi valamelyiket… először is … másodszor meg ; azok az emberek mennek pszichológiára ( többség persze.. ) akik segíteni akarnak. Igen, ez a munkája DE ezért választotta!

És ha legközelebb mész figyeld meg rajta hogy valóban figyelmes-e, meghallgat, érdekli amit mondasz vagy nem . De ezt ne a fejedben döntsd el hanem figyeld meg.


Minden oké lesz , ha úgy érzed nem megfelelőt választottál, semmi baj.. menj tovább ❤️

2023. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Az egy dolog, hogy fizetsz a pszichológusnak, és hogy ez a munkája, de ez nem jelenti azt, hogy amint kilépsz az ajtón, már el is felejtett, hogy nem aggódik érted, hogy hidegen hagyja, hogy érzed magad. Ha most nem így érzed, keress olyan pszichológust keress, akin látod, hogy őszintén foglalkozik veled, ezt szerintem érzi az ember.
2023. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A pszichiáter csak nyugtatót írt fel és pszichológust ajánlott?

Én a 4. alkalom után vagyok pszichológusnál, én is ideges vagyok mindig előtte, mert úgy érzem nem haladunk túl jól.

2023. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!