Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdem feladni. Hogy lehetnék...

Kezdem feladni. Hogy lehetnék jobban bipolárisként ?

Figyelt kérdés
Nem tudom meddig bírom még. Mindig kérdezem magamtol ,hogy miért pont velem van ez. Rengeteget szenvedtem és szenvedek bipolárisként a depresszios fázisoktól. Egy nap alatt sokszor változik a hangulatom. Gyógyszert szedek rá. Nem csoda hogy régebben sokan öngyilkosok lettek ,mert nem volt rá gyógyszer.Van,hogy meg akarok halni. Szerintem ennél nincs rosszabb. Csak esetleg a rák ,de az se érdekelne ha az lennék. Aki ebbe hogy éli meg ? Mi segít ?
2023. szept. 15. 05:30
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Én sose voltam szu I Cid hajlamú, viszont nagyon mélyen sokszor voltam. A gyógyszer egy mankó úgy fogom fel. De mindennap dolgozni kell magamon, pl nálam a tusolàs is nehéz feladat. Leírom a hetemet , a teendőket pl fogmosás, mosás, főzés stb. És pipalgatom. Van hogy hetekig csak sorozatokat néztem alig volt erőm de a napi feladatokat kipipaltam. Mozogni K va nehéz eleinte de sokat javít a hangulatomon, bicajozok egy jó nagy kört. És persze a kutyám ő a legjobb motiváció vele foglalkozni kell, sétálni. Ha O boldog én is jól érzem magam. Járok pszichiáterhez és pszichológushoz is. Facebook csoport is van bipolárisoknak és ha olvasom hogy más is ugyanúgy éli át ezt a betegséget az is segít és sokan jól tudnak működni gyógyszerrel szóval ők is motiválnak. Te se vagy egyedül, kicsit menj sétálni vagy ha van hobbid azzal foglalkozz. És ha sírni kell akkor sírj utána jobb lesz. Kitartást! :)
2023. szept. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez mind oké. Csak amikor olyan depis vagyok,hogy nem bírok felkelni akkor hogyan akármit is !
2023. szept. 15. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Nekem a ketogén étrend jött be, de nem az az alacsony fehérjés idétlenkedés, hanem a húsfaló változat, abban van a sok jó tirozin és triptofan. Remotiv Extra citromfű-kapszulával (ha nem voltak korábban durva mániás szakaszaid), benfotiamin (5-600 mg). A D vitamin meg alap lenne, télen-nyáron, és nem ám ilyen kis napi 2-4e NE, amit a többség szed.
2023. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Ugyanez.

Nem segít semmi igazából még a gyógyszer sem, az segít csak amikor atfordul a hangulat és eltunik arra az időre a depressziós epizód.

Ezen kívül nagyon semmi. Mozogni én is szoktam, edzeni, de van amikor alig tudom ravenni magam meg arra is, hogy megemeljek egy poharat.

2023. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!