Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne idegeskedje...

Mit tegyek hogy ne idegeskedjek allandoan az iskola miatt?

Figyelt kérdés

2023. szept. 17. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, ha az idegeskedés okáról írnál...
2023. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tanulas,osztalytarsak,dogak-felelesek
2023. szept. 17. 20:31
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Pszichológus. Vagy pedig rengeteg pozitív stresszkezelési mód van találd meg ami neked segít.
2023. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

A tanulás, dogák, feleleseket úgy tudod megoldani, hogy felkészülten mész az órára. Három stresszforras kilőve.


Az osztálytarsakkal mi probléma? Mert akkor már csak ők maradtak, mint megoldando feladat.

2023. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Felkeszulok ra de igyis tul idegesitem magam mert gyakran nehezen birok neki allni mert idegeskedek rajta es nincs kedvem hozza.


Piszkaloak meg nincsen kivel beszelnem es ennyi

2023. szept. 17. 20:55
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem egy újkeletű gond, felteszem... Évekre visszanyúlhat szerintem, amióta ez gondot okoz. Talán lehet, érdemes lenne azt végiggondolni, mi az az első momentum, amikor ezek gondot jelentettek.

Talán ennek ismeretében könnyebb releváns tanácsot adni.

Ha nem akarod nyíltan, sima kommentben leírni, írj nyugodtan privátban...

2023. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Az nem jó. És mi miatt piszkalnak, azt tudod? Lehet ellene tenni?

Ha nem, akkor iskolát kéne váltani.

2023. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Neha kinezetem miatt vagy ha nem vagyok jo pl a tesis jatekokban akkor azert szedik le a fejem de regebben az egyik fiu osztalytarsam rendeszeresen megvert de a szuleim nem engedik h sulit valtsak de ugy erzem nem birom itt tovabb
2023. szept. 17. 21:10
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Ez komoly? És erről a rendszeres verésekrol tudnak a szüleid? És a tanárok? Lány vagy ha jól értem. Itt valami nem stimmel ebben a sztoriban. Hány éves vagy?
2023. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudott rola mindenki igazgato is.Igazat mondok nem kamuznek ilyet be.A koromat inkabb nem irnam le.
2023. szept. 17. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!