Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne idegeskedje...

Mit tegyek hogy ne idegeskedjek allandoan az iskola miatt?

Figyelt kérdés

2023. szept. 17. 20:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

Akkor hogyhogy nem lett semmi következménye?


És a szüleid hogyhogy nem mozgatjak a fülük botját se?

2023. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Mert nen erdekelt senkit se.



Mert mar regen tortent kb 1 eve

2023. szept. 17. 21:29
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
És a szüleid miért nem engedik hogy iskolát válts? Mit mondanak erre konkrétan? Miért nem?
2023. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Lehet nyelvvizsgat tenni ebben a suliban de sztm kamu vagy nem tudom es ezert nem irattak at
2023. szept. 17. 21:34
 15/18 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsgat minden suliban lehet tenni, de magánúton is bármikor. Ez nem lehet kifogás.
2023. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
De nekik az
2023. szept. 17. 21:58
 17/18 anonim ***** válasza:
#6-os a felelésekhez annyit, hogy nem minden esetben segít a tanulás, ha például ki PC-z a tanár és minden órán, cagy minden második órán addig feleltett, míg valamit nem tudsz és próbál megalázni az osztály előtt akkor a tanulással nem sokra mész. Én nekem volt egy ilyen tanárom aki ellen nem tettem semmit (már akkor szociális szorongó voltam, tehát csendes, visszahúzódó személy, voltam/vagyok, aki nem keresi a konfliktust, főleg nem a szereplést), és mégis valami oknál fogva utált engem. Félre értés ne essék, ez a tanár pont az olyanokra ment rá mint Én, pedig nekem szinte az összes tanárommal jó kapcsolatom volt (nem nyaltam nekik, csak a többiekhez képest szorgalmasabb voltam, mert nem a nagy dumámmal tudtam elérni bármit is).
2023. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%

Én is évekig úgy jártam be hogy bántalmaztak verbálisan, elloptak a tollaim…

Alig emlékszem belőle valamire, amikor benne voltam biztos hogy kizártam és lefagytam a dologtól

Meg is lett az eredménye, szorongok egész életemben


Tudom hogy nehéz de ha meg benne vagy, üsd meg a férgeket

2023. szept. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!