Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sertralin tablettát szedek,...

Jenő 34 kérdése:

Sertralin tablettát szedek, de semmit nem javult a kedélyállapotom. Szerintetek fog ez javulni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a gyógyszer önmagában kevés és próbálom is elfoglalni magam és élményeket gyűjteni és pillanatnyi hangzlatjavulások akadnak is, de aztán eljön a reggel és az apátia és a nincs kedvem felkelni effektus. (Ilyen szempontból sajnos home office-ban dolgozom.)

2023. szept. 18. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje szeded?
2023. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lassan egy hónapja, előtte egy másikat (dulsevia-t) szedtem, de az hónapok alatt se segített. Azért váltottam erre, mert évekkel ezelőtt ez volt az első és eddig utolsó antidepresszáns, amit szedtem és ami teljesen jól kihúzott a depresszióból, de most nem érzem egyelőre a javulást.
2023. szept. 18. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elmennél reggel sétálni?

Mintha munkába mennél, csak egy kör a környéken. A természetes fény, és a mozgás jót tesz.

2023. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, ez a megoldás. Most azt határoztam el, akármi is van, elmegyek reggeliért egy nem is olyan közeli boltba, hátha ilyen típúsú elfoglaltságok visszazökkentenek a dolgos mindennapokhoz, szóval köszi és én is tehát hasonlóra gondoltam.
2023. szept. 18. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!