Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha nálam tovább tart...

Normális ha nálam tovább tart egy pánikroham mint 30 perc v 1 óra?

Figyelt kérdés
Nekem több óráig is eltart

2023. szept. 18. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nagy átlagban fél óra alatt lecseng. Vagy valami mást érzel,vagy egyedi különbözőségek révén nálad tovább tart.
2023. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nálam 30 éve tart.
2023. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
52%
Nekem is van,hogy tovább szokott tartani. Valamikor fél óra alatt elmúlik, de volt már rá példa hogy több órán át voltam rosszul. Ijesztő volt. Mik a tüneteid?
2023. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Amikor rám jön, engem az hoz ki belőle konkrétan, hogy elhiszem, hogy fél órás lehet max egy ilyen roham, és tudatosítom magamban, hogy utána vége, elmúlik, most átélem, rossz igen, ez van, de fél óra és lecseng és közbe érzem hogy megnyugszom, placebohatás de működhet.
2023. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3# ezek a tünetek:gyors szívverés,légszomj,remegés,ájulásérzés,és alig bírok koncentralni valamire is,meg van ilyen zsibbadas szeru cucc ami el3g szar.
2023. szept. 19. 00:15
 6/7 A kérdező kommentje:
És hányinger még
2023. szept. 19. 00:15
 7/7 anonim válasza:
Ugyanezek nekem is a tüneteim. Egyébként nekem is szokott akár fél vagy egy órán keresztül is tartani egy roham, ha erős. De ez ilyen. Az, hogy normális e már más kérdés, azt nem tudom.
2023. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!