Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hangulatingadozás oka?

Hangulatingadozás oka?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért van ez, hogy pl. a nap felében jobb kedvem van a másikban meg olyan rossz, hogy eszembe jut, hogy megölném magam/kárt tennék magamban.

Nem tudom kezelni a stresszt/feszültséget csak egészségtelen dolgokkal pl. túleszem magam, több nyugtatót veszek be, mint ami fel van írva, megvágom magam. Mint aki idegösszeomlást kap kb. alig lehet hozzám szólni. Aztán másnap be megyek dolgozni, mint ha semmi nem történt volna. Mindenki normálisnak hisz de csak megjátszom magam ahol muszáj pl. munkahelyen.

Nem fejezek be semmit, mert elmegy a motivációm se egy könyvet, filmet, rajzot már nagyon rég fejeztem be.

Nem tudom mi bajom lehet hivatalosan depressziósnak vagyok diagnosztizálva amire gyógyszert szedek, amellett vannak ezek. Azt hittem a gyógyszer mellett normális lehetek de nem. Sehol nem találom a helyem egy munkahelyen se egyetem se találtam.

De arra gondoltam lehet ez már valami más baj. Már tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek.



2023. szept. 19. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Kizárólag a leírásod alapján én mániás depresszióként diagnosztizálnám. Viszont attól, hogy van egy mentális betegséged, még normális vagy. Gondolom ha gyógyszert szedsz, akkor van egy pszichiátered. Mondd el neki ezeket az érzéseket, és megoldást találtok rá. Itt senki nem fog tudni segíteni.

Mondhatom azt, hogy amikor negatív gondolataid támadnak, akkor gondolkodj el azon, mitől van ez, reális-e az érzés, találj okot arra, hogy a negatív érzésből pozitívat csinálj, és tudd, hogy mindig van választásod, de az egyedül tőled függ: [link]

2023. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
61%

Én is így vagyok csak nekem kb pár óránként változik a hangulatom.

Múlt héten volt pl h vagy 2 órán keresztül nem bírtam abbahagyni a sírás, lezsibbadt mindenem majd rá egy órával elmentem egy eseményre és úgy viselkedtem meg beszélgettem mindenkivel mintha semmi se történt volna.


Szóval ha szarul vagyok, akkor mindent reménytelennek érzek, pár órával utána meg mindig úgyérzem, hogy túlreagáltam az egészet.

2023. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van pszichiáterem de már nem bízok benne, amikor mondtam, hogy túladagoltam a nyugtatót, felírt mégegy dobozzal és megemelte az másik gyógyszer adagját. Nem hiszem, hogy érdekli az egészségem vagy nem tudom lehet elege lett, hogy mindig van valami bajom...
2023. szept. 19. 15:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Velem is volt már, hogy egész délután sírtam, azt gondoltam meg akarok halni, ki is mondtam aztán másnap délután már megbántam és úgy éreztem túlreagáltam.
2023. szept. 19. 15:18
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Bipoláris zavar lehet. Vagy borderline.
2023. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Gyógyszerektől is lehetsz kattant
2023. szept. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Némelyik brutális hangulatingadozást okozhat.
2023. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Senior Séf ***** válasza:
25%
Noha nem fogod elhinni, és ilyen válaszra mindig lepontoznak az okostojások, leírom újra; a felborult bélflórának, illetve az áteresztő bél szindrómának a tipikus tünete.
2023. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szőlőcukros_petraaa ***** válasza:
gyere Thalassa házba segítenek! probáld meg hátha! én itt vagyok már 4 hete gyere
2023. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ott adnak valami cuccot, utolsó?
2023. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!