Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak mert szorongó...

Mit csináljak mert szorongó pánikoló hipochonder vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy kezeltessem magam mit lehetne tenni? Olyan dolgok miatt esek kétségbe, hogy pl. a gyerekeim valamelyik osztálytársa vagy ovistársáról megtudom, hogy hányt vagy megy a hasa vagy valami elkapható baja van akkor már egyből pánikban vagyok, hogy akkor ezt mi is el fogjuk kapni és akkor itt fogunk kínlódni. Vagy ha valami bajuk van akkor én ezt azonnal túldimenzionálom és biztos Kórház lesz belőle meg hasonlók. Az a gáz, hogy a feleségem meg a szüleim nyugtatgatnak mindig, hogy vegyek már visszább, én meg majdnem megőrülök ezek miatt. De más dolgokkal is így vagyok, hogy túlszorongom az egészet.
2023. szept. 21. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Relaxációs technikák, légzésgyakorlat, jóga, meditáció.
2023. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magnézium,b -komplex
2023. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!