Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi vàrható egy ambivalens...

Mi vàrható egy ambivalens kötődésű embertől?

Figyelt kérdés
Gondolok szorosabb kapcsolatra baràtsàgra,pàrkapcsolatra.
2023. szept. 28. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom. Cssk a kovalenst.
2023. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ambivalens kötődésű emberek (jelen) tudtommal csak biztonságosan kötődő emberekkel tudnak igazán jó párkapcsolatot kialakítani. No de egy biztonságosan kötődő ember miért választana egy ambivalensen kötődőt? Ugye.
2023. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen,a serult altalaban serultet valaszt.Es aki biztonsagosan kotodo nem biztos hogy erzelmi hullamvasuton akar utazni.
2023. szept. 28. 18:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a bizonytalan embereket, nem akarok egy életet végig vergődni velük, volt éppen elég.
2023. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen,veluk vergodes.Nagyon rossz az hogy megbeszeltek valamit es kihuzza magar mert neki mashoz van kedve vagy semmihez sincs kedve.Varatlanul csavarint egyet es koncert helyett amire feloltoztunk inkabb palacsintazni menjunk.Az ilyen emberre nem lehet alapozni.Van amikor tobbszor igenyli talalkozzatok valamikor hetekig sem.Es ha te szeretnel valamit hetente,masfel hetente vagy epp neked van szukseged tarsasagra,segitsegre akkor semmi.Van amikor megteszi kedve ellenere,mert erzi a neheztelest a sok huzasa utan de az meg feszultseghez vezet.Nekem baratsagban van ilyen.
2023. szept. 28. 19:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a programok rendezetlen ritmusával van baj alapvetően, hanem a kötődéssel.
2023. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez is fakad a kotodesbol is neha tul sok a masikbol,neha meg tul keves.
2023. szept. 28. 19:19
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem tudsz egészségesen kötődni, akkor nem kell kapcsolatokat keresni, bármennyire is fáj.
2023. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt velem csinaljak,de igen ugy nez ki nekem is vannak kotodesi problemaim de nekem nem az ambivalens de valami miatt ilyen emberrel jott letre a kotodes.Mondta a pszichologusom tanulmanyozzam a kotodes mintakat es talaljam meg a sajatomat es atbeszeljuk
2023. szept. 28. 19:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, a sérült általában sérültet választ."


Ezt pont te írtad.

2023. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!