Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinél ambivalens kötődést...

Akinél ambivalens kötődést állapítottak meg, azok hohy tudnak párkapcsolatban lenni? Éreztek szerelmet, szeretet? Meg tudtok nyílni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Na azért ez nem ennyire egyszerű, hogy megállapítják és rád van húzva, mint egy betegség. Természetesen tudsz ugyanúgy működni, mint más emberek, sőt lehet, hogy a következő szakember nem is rakna rád ilyen címkét. Ne vedd ennyire komolyan.
2016. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Terápia után igen. Az, hogy valakire ráhúznak egy címkét, nem azt jelenti, hogy akkor hátra kell dőlni és a címke szerint élni. A címke csak egy támpont arra vonatkozóan, hogy milyen téren szükséges változni, fejlődni (szaksegítséggel).


Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy beszédhibásan lehetsz-e tévébemondó. Nyilván nem (jobb helyeken legalábbis), de ha elmész logopédushoz és korrigálják a beszédhibádat, akkor simán.


A kötődési mintázat tartós terápiával korrigálható - ez tapasztalat. UTÁNA már alkalmassá válik az ember harmonikus párkapcsolatra.

2016. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom persze, hogy terápia kellene, de félbehagytam, mert nagyon drága volt nekem a pszichologus. Pedig jobb lenne, mert igy csak bekattanok es szetbarmolok magam korul mindent, foleg a kapcsolatomat :(
2016. dec. 7. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!