Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő után múlt el a...

Mennyi idő után múlt el a mentális eredetű szédülésetek?

Figyelt kérdés

2 hónapja folyamatosan szédülök. Nyaki Doppler ultrahangon kívül minden vizsgálaton megvolt (koponya CT , neurológia , nyaki gerinc röntgen , labor , szemészet , ekg), ami fizikai okot kimutathat. Minden negatív.

Volt valakinek hasonló problémája? Sajnos ez az egész életemet felborította.



2023. okt. 9. 15:14
 1/8 anonim válasza:
45%
Nekem egy bizonyos eset miatt alakult ki a szédülés, mikor is nagyon bepánikoltam, utána 1-2 hónapig nagyon rossz volt, szinte állandóan éreztem, majd fokozatosan csökkent, de majdnem 1 év kellett hozzá, hogy teljesen elmúljon :/ Remélem neked rövidebb időbe telik, meg hogy megnyugtat az, hogy nem mutattak ki semmit a vizsgálatok.
2023. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos, nekem is volt ilyen. Stresszes meló. Kb. fél év után lett jobb. Az is lassú tempóban. Ez, ilyen sajnos.
2023. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos nagyon nem könnyű ez a helyzet.

Ugyanolyan lett minden a szédülés után , mint előtte?

Kaptatok a szédülésre valamilyen gyógyszert?

2023. okt. 9. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem egy lábtörés, nem érdemes abból kiindúlni, hogy másnak mennyi idő után múlt el mivel semmi köze nincs a te állápotodhoz.
2023. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos nekem is jelentkezett a szédülés, pánikbetegségre kaptam gyógyszert.Már több mint egy éve jelentkezett, kb 3 hónapja csak néha ,néha érzem sokat javult az állapotom. Megértelek, ijesztő az biztos! Igen ugyan olyan lett mint előtte.
2023. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Szintén pánikrohamra kaptam gyógyszert. Szervi bajt nem állapítottak meg. A gyógyszer segített. Viszont, egy ideig eltartott, mire jobban keztem magam érezni.
2023. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Brintellix gyógyszert kaptam , viszont kellemetlen a mellékhatása , hányingerem van tőle szinte folyamatosan.

Nektek milyen gyógyszer segített? Volt mellékhatása?

2023. okt. 14. 02:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak, azt tudnám, hogy miért lettek lepontozva az érdemi hozzászólások?
2023. okt. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!