Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megakarok halni. Mentális és...

Megakarok halni. Mentális és egyéb betegségeim, nyomorult életem miatt . Depresszios is vagyok elegem van. Ilyen gondolataimmal mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Nem birom egyszerűen, meddig kell még itt szenvedni ezen a tetü világon?...hiába szedek gyogysz@rt nem érek semmit..

2023. okt. 8. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha gondolod beszèlgethetünk , én is így érzek

Nő vagyok

2023. okt. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Pszichiáter és gyógyszerváltás?
2023. okt. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2023. okt. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyogyszerekből nagyon elegem van többet ártanak a hosszú évek alatt mint használnak. Meg ez is milyen szedsz 5mg ot utána 10 et fél év múlva 15 öt fél év múlva 20 at ami a plafon gyakorlatilag. És hát nyílván a cserét fogja ajánlani ami szintén több hét hozzászokás mellékhatások szenvedések. Utana emelesek x havonta es ez menjen a halalom napjaig kb. Nem en ezt nem birom bass.a meg az i.sten. eljen igy akai akar de en nem nem megy gyerekkorom ota szenvedek es egyre szarabb nem birom rohadjon meg ez a sok gyogyszeres orvos is szedjek be az osszeset rohadt sarlatanok komolyan.
2023. okt. 8. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!