Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichés probléma ez?

Milyen pszichés probléma ez?

Figyelt kérdés

Megéltem az életben rengeteg mindent hála az égnek. Voltak/vannak barátaim, rengeteg különböző közösségi dologban résztvettem, rengeteg helyen jártam külföldön is stb.


Viszont mai napig folyamatosan irigykedve nézem azokat, akik ugyanezt teszik vagy beszámolnak, hogy megtették.


Olyan mintha az agyam/testem nem fogná fel, hogy ilyen szempontbol mennyire szerencsés vagyok, mert nekem is megadatott minden amire manapság irigykedek.


Tehát nem lenne okom irigykedni, mégis olyannak érzem magam, mint aki minden ilyenből kimaradt.


Mitől lehet ez? Mit lehet ez ellen tenni?


2023. okt. 10. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Simán bolond vagy.
2023. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem osztottad meg a közösségi oldalakon, vagy számoltál be róla te is mindenkinek, ha neked ez annyira fontos? Akkor lehet, hogy most mások irigykednének rád, az jobb?
2023. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem élted át a maga teljességében ezeket a dolgokat, csak ott voltál, mint egy "zombi". Miért nem éled át őket újra, "rendesen"?
2023. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy JELEN az életedben édes mindegy, hogy mit csinálsz: mosogatsz vagy luxus utazáson veszel rész, mert az olyan, mint ha ott sem lettél volna....

A meditáció sokat segíthet az elméd lecsendesítésében, és hogy megérkezz végre a jelenbe!

2023. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!