Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági gondolatok napi...

Öngyilkossági gondolatok napi szintűek. Öngyilkossági terveket is gyártottam. Eddig az tartott vissza hogy bíztam hogy majd csak jobb lesz. De nem egyre rosszabb van aki hasonlóan van?

Figyelt kérdés
Sok éve kinlódok depresszióval,pánikbetegséggel,szociáliszavarral,generalizáltszorongással,ezek testi lelki tüneteivel,vérnyomas pulzus fájdalom fizikális is stb. Ezek miatt ráment kapcsolat,társ,munka,stb. Volt képben alkoholizmus amit abbahagytam gyogyszert szedek a nyavajáimra de nem jo süllyedek le és elakarok menni inkább a sírba mint ezt a nyomoruságot még 30 40 évig viselni. 28 vagyok.

2023. okt. 14. 07:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul a szar környezetem a körülmények rátesznek a csóróság a kilátastalanság a napi megélhetési gondok ezek egy nagy lapáttal dobnak rá. Nem bírom itt akarom hagyni ezt a szart amit más ember életnek nevez.
2023. okt. 14. 07:55
 2/13 A kérdező kommentje:
Megakarok halni.
2023. okt. 14. 07:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Jaj kérdező, bár irhatnék valami biztatót. Olyan szomorú, hogy ennyire fiatalon már minden reményed elhagyott.
2023. okt. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Illúziókat álmokat kergethetek de ez mind mese. A valóság az hogy ez nem emberi élet ez szenvedés minden téren nap mint nap. Ezért marad a temető inkább. Ott vége e nyomoromnak.
2023. okt. 14. 08:17
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen keress valakit aki segíthet, mert gyógyulni csak szeretet által lehet. Szakember nem tudott segíteni? Olyat keress akiben bízni tudsz, aki melletted áll. Van az életben valaki aki támpont lehet, akivel megoszthatod az érzéseidet, aki meghallgat? Szülő, rokon, jóbarát, bárki?

Jót tenne neked egy változás, környezet váltás, bármi.

Próbálj sportolni, meditálni, keresd az emberek társaságát, akár itt a gyakorin ismerkedj, hogy beszélhess másokkal! Ne add fel! Tényleg fiatal vagy, még szép életed lehet! Nem azért jöttünk erre a világra, hogy szenvedjünk és meghaljunk!!!

2023. okt. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szakember le se szar. Itt van a bogyod azt menjel magadnak utadra. Nem kapok segitseget orvosoktol. Ugyhogy off. Kornyezetvaltas hat csorokent eselyem nincs. Orulok ha a szamlakat meg a kajat kitudom fizetni. Meg ha kilyukad a cipom veszek egy ujat ennyi a penz. Nem tellik koltozesre lakasra semmire. Se baratok se csalad se tars semmi nincs. Szarik ram mindenki. Addig voltam fontos addig kerestek mig kellett valami segitseg penz utana szurke szamar a kodben ezert nem foglalkozok senkivel. De pontosan en ezert jottem ide szenvedni. Gyerekkorom pokol volt biztam benne kesobb talpra allok jobb sorsom lesz. Jottek a betegsegek nem hogy kevesebb lenne vagy csokkenne egyre tobb a szar mindenteren. Szoval itt a megnyugvast a halal jelenti mar csak nekem. Nem igy tetveztem az eletet nem igy akartam de igy alakultak a dolgok.
2023. okt. 14. 09:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy a dolgok alakításában részt veszel, mindenben te döntesz.

Anyagilag sokaknak szar most, mindenki csóró, úgyhogy ezt hagyjuk.

Segítséget keresni nem feladni társas kapcsolatokat kialakítani a te döntésed te felelősséged.

Dönthetsz úgy, hogy a sok negatív tapasztalataidból általánosíthatsz, hogy szarik rád az emberiség és akkor eldobod az életed, de dönthetsz úgy is, hogy értelmet keresel az életnek és keresed az emberi kapcsolatokat ami mindennek az alapja. Te döntésed, te akaratod.

Semmilyen szakember nem fog tudni segíteni, ha te magad nem akarod.

2023. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok pontosan kérdező!
2023. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem csak en latom azt,hogy a temeto jobb mint az elet. Mondtak hogy az elet szep az elet jo az elet pozitiv oldalat nezzem az elet ajandek az ember elvezze az eletet. Ez szep es jo de ebben ami nekem jutott sors vegzet akarmi ebben semmi jo nincs ez tomeny szivas gyakorlatilag gyerekkorom ota. Ezek nem olyan gondok bajok amik hat belathato idon belul jobbra fordulhatnak ez egy vegetnem ero fostenger amiben maximum kapalozni tudok. Ugy erzem hogy lelkileg se fizikalisan se sehogysem tudom en ezt meg evtizedekig elviselni sot meg egy evet sem birok vagy felet sem. A temetoben nyugtom lesz remelhetoleg ennyi az egesz. Ha ongyilkos hireket dob a facebuk vagy valami oldal sokan csodalkoznak miert tesz valaki ilyet biztos azert mert a nyomorult elete elviselhetetlen a rengeteg szarral vajon miert... gyasz meg a szenvedes azon kivul semmi.
2023. okt. 14. 21:40
 10/13 anonim ***** válasza:

Leírnád konkrétumokban, hogy mik azok a dolgok, amik a te életedet tönkre teszik? Sorold fel, mi az ami nem jó.

Mert így h fos szar minden ezzel nem lehet mit kezdeni. Segíteni akkor tudunk, ha tudjuk konkrétan mi a baj.

2023. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!