Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szorongastol nem tudok...

A szorongastol nem tudok aludni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyaman ert egy trauma, sokkot is kaptam. Azota is remegek, sirdogalok es elkepesztoen szorongom+felek, hogy mi lesz abbol az egesz helyzetből. Kozel 24 oraja fent vagyok es egyre rosszabbul erzem magam, erzem, hogy nagyon kimerult vagyok fizikailag es mentálisan is, de keptelen vagyok aludni. Semmilyen nyugtatom, altatom nincs.
2023. okt. 18. 02:21
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Kitalalom: a baratnod posztjara tobb lajk jott mint a tiedre. Komoly helyzet.
2023. okt. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
65%

Próbálj meg megoldást keresni. Egyél valamit, mosd meg az arcod, szellőztess,halgass zenét, menj ki ezy picit a szabadba(akár 5 percre) Hívj fel valakit és beszélgess vele csak úgy, csinjálj valamit akit szeretsz (pl olvass, rajzolj). Tereld el agy kicsit a gondolatod, hogy utána tisztább fejjel gondolkodj rajta. Esetleg keress egy pszihológust.

Jobbulást :)

2023. okt. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!