Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet leszokni alkoholr...

Hogyan lehet leszokni alkoholról vagy mérsékelni ha nem tudok elvonóra menni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kézremegős alkoholista, viszont majdnem minden nap iszok legalább 4-6 sört, péntekenként meg 10-12-t is.


Rendes munkahellyel rendelkezem ahonnan nem tudok kiesni.


Ha nem iszok mondjuk 3 napig akkor sincs semmilyen fizikális tünetem, inkább csak mentálisan vágyok már alkoholra mert a napom része lett, hogy meló után sörözök.


Csoportokba nem akarok eljárni mivel magamnak való vagyok, illetve lehet ez nagyképűen hangzik, de nem vagyok olyan mint ők (lehet, hogy még nem és pár év múlva odajutnék, bár már elég sok éve vagyok ugyanebben a stádiumban mint most)


2023. okt. 22. 20:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10


Szeretném abbahagyni, de évek óta bennem volt ez és sosem sikerült. Most is iszok és eközben is arra gondolok, ha csettinthetnék egyet, hogy többet ne vágyjak az alkoholra mentálisan akkor megtenném.

ápr. 30. 19:18
 12/12 anonim ***** válasza:

A csettintés az kevés, akkor mindenki leszokna.

Kemény férfias hozzáállással, "majd én megmutatom, hogy ki az erősebb, a pia, vagy én!" na, úgy sikerülhet. Nem könnyű, de nem is lehetetlen.

ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!