Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig normális a türelmetlens...

Meddig normális a türelmetlenség? Mit tehetek ellene, hová fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a gyerekeim (1.5 és 4), de egyszerűen... nem tudom, hogy mi van velem. Lassan már több hónapja, hogy egyre türelmetlenebb vagyok, de nem csak velük, mindennel. Rosszul is érzem magam, nem akarom rajtuk le vezetni, de nem tudok ellene tenni, ha felbosszantanak robbanok mint egy időzített bomba. Van velük segítségem, itt van apa is, nem lenne okom különösebben panaszra, de semmit nem segít semmi.

Dolgozom is, nincs nehéz munkám (aránylag), itthonról csinálok mindent.


Semmihez nincs kedvem, nem tudok semmit pozitívan látni, egyszerűen lent érzem magam a padlón, mintha valami nyomna le, okvetlenül szorongok a semmin is. Időnként ez szerintem rájuk is kihat. Biztos, hogy nem én vagyok az egyetlen akivel ez elő fordul, de mégis mit tehetnék? Megbolondultam, mentális beteg vagyok? Nyugtatót szedjek? Tényleg nem tudom, hogy ilyenkor mi van, préseli össze a fejem a rengeteg feszültség, ami nem is értem, hogy honnan jön..


2023. okt. 26. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleget alszol? Rendben van a laborod? Cukorszint, pajzsmirigy? Lehet hogy nem is a mentális egészséged a rossz, hanem a fizikai, ami kihat a mentálisra. És tényleg lehet, hogy csak 3 olyan nap kell, amikor magad vagy, magadra figyelsz, alszol, pihensz egyedül. Nem lehet megoldani szerinted?
2023. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A klinikai depresszió sokszor első tünete pont ez. Menj orvoshoz.
2023. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megoldható az alvás is, nem rég voltam 6 napot 'nyaralni', de ott is elő fordul, hogy hirtelen levert lettem.

#2 ezzel háziorvost keressek? Nem tudom, hogy depressziónak számít-e, nem sokat tudok róla. :/

2023. okt. 26. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!