Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy vesztes vagyok, a helyembe...

Egy vesztes vagyok, a helyemben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat bántottak, kiskoromban, verbálisan, fizikailag, egész általános iskolában. Mindig egyedül voltam, ültem egy padon, sosem volt barátom. A szerelemben is szerencsétlen vagyok, akiket szerettem sosem szerettek viszont, mindig bántottak, megaláztak, kinevettek.

Minden nap úgy ébredek fel, hogy már nem bírom tovább. Nincs senki akire számíthatnék, egy örök vesztes vagyok. Úgy gondolom senki nem tud segíteni, mert menthetetlen vagyok.

Tudom hogy nem tartozok erre a világra.

Az öngyilkosság javasolt számomra!?



2023. nov. 2. 18:52
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
67%
Homály egyetlen helyen van. :D
dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
75%
Kedves Kérdező, mivel telnek a napjaid? Dolgozol? Hogyan tett tönkre lelkileg a családod?
dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
100%
Lelkisegély szolgálatot kellene hívnod és elmondani a gondolataidat, problémáidat
dec. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
48%

Ne haragudj hogy válaszolok. De teljesen így érzek én is mint te. Talán én mélyebben vagyok. Ezt nem értheti senki.Egy szar alak vagyok, egy patkány vagyok.

Pedig van érettségim, voltam katona. Az élet úgy is ítélkezik felettem. Csak azt akartam írni hogy megértelek. Minden jót!


42/F

febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Szia 44-es. Én is megjártam nagyon nagy lelki mélységeket úgy ahogy te is. Ajánlom neked a 8., 16., 18., és 27-es kommentjeimet. Ha akarod, ezek neked is szólnak.
febr. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!