Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy vesztes vagyok, a helyembe...

Egy vesztes vagyok, a helyemben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat bántottak, kiskoromban, verbálisan, fizikailag, egész általános iskolában. Mindig egyedül voltam, ültem egy padon, sosem volt barátom. A szerelemben is szerencsétlen vagyok, akiket szerettem sosem szerettek viszont, mindig bántottak, megaláztak, kinevettek.

Minden nap úgy ébredek fel, hogy már nem bírom tovább. Nincs senki akire számíthatnék, egy örök vesztes vagyok. Úgy gondolom senki nem tud segíteni, mert menthetetlen vagyok.

Tudom hogy nem tartozok erre a világra.

Az öngyilkosság javasolt számomra!?



2023. nov. 2. 18:52
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
81%

tegnap 20:09


Nem igazán reagálsz a felvetettekre, csak nyomod az önsajnáltató, áldozati dumát. Én is voltam magányos, tudom, hogy rossz, fáj és mindent rossznak látsz, frusztrál és az agressziót szül.


Ki tudsz jönni belőle, de láthatóan nem akarsz. A te dolgod, de akkor ne fárassz vele minket feleslegesen.

2023. nov. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Nem lesz jobb soha, bárki bármit mond. Nincs vallásom, nem hiszek semmiben, csak magamban, mert így már nem kell hinnem senkiben. Nem érdekel semmi! Szerintem meg van annyi eszem, hogy ne menjek pszichológushoz, aki aztán okosságokat mond cserébe jó pénzért. Menjen aki megteheti. De ezt feleslegesnek tartom. Nem vagyunk egyformák. Ez nem önsajnáltatás, hanem inkább magam adom. Mások teszik magukat, hogy "jaj ők mennyit szenvednek" meg hogy öngyilkosok lesznek, miközben én már mindent megéltem, és még ők siránkoznak. Bocs, de nem vagyunk egy szinten. Utálok mindenkit. Csak az undor és a gyűlölet van bennem.
2023. nov. 4. 12:09
 23/45 anonim ***** válasza:
82%

"Szerintem meg van annyi eszem, hogy ne menjek pszichológushoz"


Köszönjük, Emese.

De ha nem kell a segítség, akkor miért kértél segítséget? :)

2023. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
79%

Bizony, bizony, kedves Kérdező.

El vagy szomorodva, adod a nagy áldozatot, de azért megcsillant benned a remény, hogy itt kapsz valamilyen "orvosságot". Kaptál sok jó tanácsot, de egyiket sem fogadod el. Akkor miért írtad ki a kérdést?

2023. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
24%
Szia. Tudok sátánista főpapról, még neki is volt segítség, megváltozott jó irányban az élete. Föntebb írtam, mit tegyél, hogy neked is negatívból pozitívba változzon az életed.
2023. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el pszichológushoz, azt teheti.
2023. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
8%
Szia. Aztán még valami szuper. Hallottál Nicky Cruz-ról. Valahonnan a karibi szigetvilágból vándoroltak be a felmenői New Yorkba. Anyja boszorkány volt, apja sátánista pap. Ő maga 17 szeres gyilkos, bandavezér, gyűlölt és gyűlölt, és hiperagresszív volt. Aztán meghallotta a szerető ÚR JÉZUS KRISZTUS hívását, hozzá tért, keresztyén lett, megváltozott az élete, kb. 50 éve ő segít másokat misszionáriusként JÉZUShoz, Aki szerette, és kihúzta őt a bűnei mocsarából, és új emberré tette. Téged is hív az ÚR JÉZUS KRISZTUS Magához. Indulj hát!
2023. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
77%
Ez már beteges.
2023. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
38%
Szia 28-as. A "Kés és kereszt" címő könyvben bővebben meg van írva a fenti sztori. Egyes könyvesboltokban kapható.
2023. nov. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
10%
Kevesebbet kéne olvasnod....
2023. nov. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!