Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy vesztes vagyok, a helyembe...

Egy vesztes vagyok, a helyemben mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat bántottak, kiskoromban, verbálisan, fizikailag, egész általános iskolában. Mindig egyedül voltam, ültem egy padon, sosem volt barátom. A szerelemben is szerencsétlen vagyok, akiket szerettem sosem szerettek viszont, mindig bántottak, megaláztak, kinevettek.

Minden nap úgy ébredek fel, hogy már nem bírom tovább. Nincs senki akire számíthatnék, egy örök vesztes vagyok. Úgy gondolom senki nem tud segíteni, mert menthetetlen vagyok.

Tudom hogy nem tartozok erre a világra.

Az öngyilkosság javasolt számomra!?



2023. nov. 2. 18:52
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
89%
Na, ezt a kérdést nem figyelem tovább és kidobom.
2023. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Miért nekem kellene menjek pszichológushoz? Menjen az aki bántott, nem velem van a probléma! A vallást meg leszarom magasról, nincs vallásom!!!! Miért nem lehet ezt megérteni, és miért kell le írni százszor? Higyjen mindenki amibe akar nem kell itt a térítés, hogy van isten! Ha van isten akkor miért engedi meg a szenvedést? Miért nem segít? Ha létezne, adhatna valami jelet, mert már beszéltem hozzá, de sosem halgatott meg, nem segített soha! Így csak magamban hiszek, senki másban!
2023. nov. 5. 15:05
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:05


Ha megszúrnak egy késsel, akkor nem a támadót küldöd orvoshoz, hanem te mész a dokihoz, nem? :)

2023. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem az "ölni lennék képest" félre ne értsétek, igazából nem lennék képes meggyilkolni senkit max csak megverném! Már volt olyan hogy kívántam valaki halálát, és meghalt az illető. Csak gondolatban, kívánkozva lennék képes ezt megtenni, csakis akkor ha ártott nekem. A kérdésedre válaszolva, a támadó is ugyan úgy lehet sérült, mint ahogy az áldozat. Úgy gondolom,minden betegségünk tele vannak titkokkal.
2023. nov. 5. 18:19
 35/45 anonim ***** válasza:
63%

Ez a tipikus hibáztassuk a szülőt, nagyszülőt, tanárt, szomszédot mindenért még 100év múlva is és éljünk úgy, hogy de szar volt, akkor - bár már megszűnt a probléma okozója, mert nem élek velük - legyen továbbra is szar.

Kelj ki az ágyból, menj el dolgozni edzeni, egyél rendesen a megoldás számodra.

2023. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 NTBS ***** válasza:
81%
Szerintem menj dolgozni, keress hobbit és főleg barátkozz. Amíg mindenkit elutasítól, addig senki nem segít.
2023. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

Más hogy gondolja, hibásak ezért a szülők, tanárok?



Szerintem igen, a szülők teljesen tönkre tudják tenni a gyereket az elmebeteg nézeteikkel. Minden további nélkül lehet egy egészséges gyerekből élő halottat csinálni ilyen hozzáállással. Nektek nem ártana egy pszichológus.)

2023. nov. 11. 14:45
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A helyedben keresném magammal kapcsolatban az igazságot akkor is ha fáj. Az igazság keresése világosságra vezet. Aztán ha látnám hol a baj, keresném az igaz megoldást.
dec. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Kezdődik....
dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
80%
Szia 39-es. Keresd az igazságot te is, és oszlani fog a homály!
dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!