Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pisilis közben telefonozáskor...

Pisilis közben telefonozáskor attól félek, hogy valaki rámnyit és azt hiszi, a pélómat fotózom. Mi ez a fóbia?

Figyelt kérdés
Sziasztok, néha pisilés közben elő szoktam venni a telóm és üzeneteket írok, vagy nézek valamit, de semmi 18+. Ilyenkor nyilvános helyeken mindig bennem van a félsz, hogy valaki pont akkor jön be a szomszéd piszoárhoz, vagy jönne a foglalthoz, és attól parok, azt hiszi, hogy dickpicket vagy videot készítek, pedig csak ártatlanul telózom. Van ilyen fóbia? Mondjuk van, mert nekem ez van, de van neve? Más is van így vele? Baráti körömben nem ismeretes a jelenség.

2023. nov. 3. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, számomra az már több mint beteg, hogy vannak olyan idióták, akik már huggyozás közben sem képesek letenni a telefont.

Az ilyenek a telefon nélkl nem találnának bele?

2023. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ne telefonozz közben. Annyi időre meg lehet válni a telefontól. 2 perc az egész. Ennyire függő nem lehet valaki
2023. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
#2 de én ennyire az vagyok.
2023. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Piszoár... A telót két kézzel fogod, az meg belelóg a piszoárba...?

Ekkora baromságot!

2023. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Mondd azt, hogy azt fotózod, kinek mi köze hozzá?


És ha a csajodnak küldöd, me ezzel hergelitek egymást estig? Akkor mi van???

2023. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam fényképezni hugyozás közben, csak nem a lőcsömet mert az akkora méretű, hogy bele sem férne a kamera fókuszába meg betelne a méretétől a telefonom memóriája, hanem szelfiket lövök magamról, de eddig senki nem kérdezte meg hogy miért, úgyhogy alaptalan a fóbiád
2023. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Miert fognam ket kezzel a telot? XD jobb kezben fogom, a huvelykujjammal elerek barmit, max atfogon, meg azzal irok (most is).


Neha nem az a baj, hogy a sok hulye nem tudja letenni a telot, hanem hogy pl noddel v haveroddal vafy moziban v barban v vhol, es nem fogsz vele szemben telozni, de mikor kiugrasz brúzolni, ranezel. Vagy meloban pl, mikor egesz nap porges van, es csak a wcn tudod elo venni, de nem akarsz paraszt lenni, hogy ezert ott logsz, ezert csak egy pisi idejere elokapod. :D de m1. Azert jot nevettem, biztos van olyan is! :D


Szelfit xdddd

Hugyos tiktok challange kéne.

2023. nov. 4. 00:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja...., és ESET Smart Security fut rajta. :))
2023. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 erogeen ***** válasza:
55%

Ha valaki ilyenkor lát, teljes joggal hiheti, hogy a károdat fotózod.

Én kiadós szarás közben szoktam esetleg kütyüzni, de vizeléskor??...

Bírd ki azt az 1 percet és megszűnik a ,,félelmed,,.

2023. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Multheten edzoterem wcheben ilyen 40es boomer telozott piszoarozas kozben, szal ez nem ilyen fuggo fiatalok böszmesége dolog...
dec. 5. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!