Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Benito depressziobol ki...

Benito depressziobol ki tudott jonni valaki? Hogyan?

Figyelt kérdés
Le vagyok lassulva fizikailag is, fejben is, nem tudok funkcionalni, egyszeruen egy mosast elintezni is akkora kihivas, hogy keptelen vagyok ra.
2023. nov. 7. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Voltam így én is, lassan jártam, akárha vízben, lassan is beszéltem, akadozva, elfelejtettem, mit kezdtem el mondani, megevett a kosz, a hajam inkább levágtam, mert nem bírtam megmosni, öngyi hangulat... Remotiv Extrával szemeztem hónapokig, de phoshtam h fényérzékenységet okoz, napfény nélkül végképp végem, de már úgysem tudtam kimenni a napra sem, lementem érte a patikába, szedni kezdtem, egy hét múlva el tudtam menni egy könyvbemutatóra, két héten belül már nagyjából visszanyertem a beszéd-és járásebességemet. Fél évig szedtem, időnkénti kihagyásokkal, azóta nincs rá szükségem. Mai eszemmel viszont nem dobnék ki pénzt Remotiv Extrára, bekapszuláznám az orbáncfűolajat. (ahogy most a levendulaolajat halolajjal kapszulázom, pazar szorongásoldó és antidepi)

Orbáncfű mellé szedj citromfűkapszulát! (interherbes jó ár-érték arány)

2023. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pontosan ezek vannak nalam is. Milyen dozisban kell az olajakat hasznalni?
2023. nov. 7. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!