Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan aki érzi hogy úgy...

Van olyan aki érzi hogy úgy fog meghalni hogy öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés

Próbálok túl lépni dolgokon

Nagyon sok "összeroppanásom" volt már mint most is.

És úgy érzem ha nem is most egyszer az lesz a vége hogy nem fogom tovább bírni és sajnos az lesz az egyetlen megoldásom..

Próbálom elvetni a dolgot és nindig a szeretteimet nézni és helyre jönni, sikerül is nagy nehezen de megőrit a tudat hogy mostmár nekem mindig így kell élnem?? Hogy mindig ez lesz hogy összetörök és felállok?? És minden alkalommal rosszabb mint az előző.

Orvoshoz amiatt nem megyek mert tudom hogy minden bajom az én fejemből származik minden gondolat és ezeken csak én tudok változtatni ezeket csak én tudom legyőzni magamban.

Mikor azt mondják hogy csak ne gondolj rá csak ne gondolkodj ilyeneken az olyan mintha azt mondanák ha faj a fejed hogy csak ne fájjon ne gondolj rá.. de attól még fáj mert ott van és nem egyszerű.



nov. 9. 16:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem múlik a fejfájás, akkor is orvoshoz mész. Ugyanezt kellene most is. Igaz, hogy főleg rajtad múlik, de tudnak segíteni, vezetni, lehet gyógyszert is kapnál.
nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Ha kapok gyogyszert miert lesz jo? Nem kotekedni szeretnek csak tenyleg erdekel.

Ra fogok fuggni aztan keves lesz tobb kell majd vagy nem fogom tudni letenni.

Gyogyszer nelkul szeretnek jobban lenni de ugy erzem hogy az en agyam nem kepes arra hogy valtozzzon vagy valtoztasson a gondolataimon vagy nem tudom hogy irjam.

nov. 9. 16:37
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
Én nem tervezem megérni a nyugdíjas kort.48f
nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Igyekszem minden alkalommal elhessegetni jobbra gondolni.

Egy hullamvasut folyamatosan dolgoznom kell rajta es nagyon lefaraszt mentalisan es testileg is hogy befeszulok folyamatosan es remegek, remeg a gyomrom stb.

nov. 9. 16:39
 5/25 anonim ***** válasza:
67%

én most csoportterápiára megyek, meg társaságba igyekszem többet menni, úgy érzem én is sokszor valami gond van bent..


de szerintem van kiút

30f

nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

5-os

Szívből kívánom hogy gyógyulj és találd meg azt a bizonyos kiutat. Légy büszke magadra hogy sikerült elindulnod az úton

nov. 9. 16:44
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 25/N vagyok,néhány éve már megjártam a poklok poklát önmagammal szemben.Kaotikus gyerekkor, szekálós tinédzserkorom volt. Jelenleg azt mondom elvagyok, ellébocolok, viszont mindig feljön bennem, hogy nem akarok már kb 45-50 felett élni.Nem akarok leépülni, betegeskedni, a saját démonjaimmal küzdeni. Gyerekeket nem tervezek, szóval azok nem lesznek rám utalva, a felnőtt szeretteim meg majd túllesznek rajta, bár most sincs sok ilyen ember, akit a szerettemnek mondanék.
nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
Én hamarosan.28f
nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Kutyauristenit. En 31 evesen fogadtam el gyogyszert, azota, 50 vagyok, eletre keltem. Felzaklat, rosszul vagyok a nehogy szedjek valamit szovegektol.
nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
Igen. :(
nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!