Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan aki érzi hogy úgy...

Van olyan aki érzi hogy úgy fog meghalni hogy öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés

Próbálok túl lépni dolgokon

Nagyon sok "összeroppanásom" volt már mint most is.

És úgy érzem ha nem is most egyszer az lesz a vége hogy nem fogom tovább bírni és sajnos az lesz az egyetlen megoldásom..

Próbálom elvetni a dolgot és nindig a szeretteimet nézni és helyre jönni, sikerül is nagy nehezen de megőrit a tudat hogy mostmár nekem mindig így kell élnem?? Hogy mindig ez lesz hogy összetörök és felállok?? És minden alkalommal rosszabb mint az előző.

Orvoshoz amiatt nem megyek mert tudom hogy minden bajom az én fejemből származik minden gondolat és ezeken csak én tudok változtatni ezeket csak én tudom legyőzni magamban.

Mikor azt mondják hogy csak ne gondolj rá csak ne gondolkodj ilyeneken az olyan mintha azt mondanák ha faj a fejed hogy csak ne fájjon ne gondolj rá.. de attól még fáj mert ott van és nem egyszerű.



2023. nov. 9. 16:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%
a pánikbetegségek le lehet küzdeni megfelelő módszerekkel,csak ahhoz kitartás kell.
2023. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Jobban érzem magam.

Ezt azért írom le mert nem kellett se gyogyszer se orvos hozzá csak én magam.

Nem mondom hogy nem lesznek még ilyen szétesések az életemben mert sajnos ismerem magam de most csak boldog vagyok hogy jobban vagyok nem is akarok előre tekinteni mi lesz később

Csak a most számit

2023. nov. 15. 08:18
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
jó neked,hogy gyógyszer nélkül ki tudtál jönni belőle.
2023. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Hosszú távon biztosan lesz még gondom ebből érzem magamon főleg ha egyedül vagyok es nem tudom lekotni magam hogy ne gondolkodjak.

Lehet hogy egyszer a vege tenyleg az lesz hogy feladom, de probalok minden napot ugy tolteni hogy "jo" legyen.

Nem hazudok neha iszonyatosan nehez es rengeteg energiamba kerul fenntartani ezt az allapotot mert mindig konnyebb feladni mint kuzdeni.

De ra kellett jonnom hogy soha nem harcoltam semmiert hogy jobb legyen foleg magammal szemben nem, es itt az ideje mert en vagyok sajat magam legnagyobb ellensege

dec. 1. 08:50
 25/25 anonim válasza:
Igen tervben van de majd valamikor a közeljövőben.
dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!