Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásos stressz (pl...

Szorongásos stressz (pl munkahelyed elvesztése) ellen valakinek van tippje lenyugodni?

Figyelt kérdés

Sajnos ma kaptam egy közvetett fenyegetést, hogy elveszíthetem a munkámat (a részletek nem fontosak, annyit kb. hogy a statisztika dolgozik ellenem. Nem az a gond, hogy pl részegen járok be).

Még lesznek erről beszélgetések, de ugye ez most generalizált szorongást váltott ki. Kicsit émelygek, szinte megbénított.

Hogyan tudnék lenyugodni? Alkohol, sok csoki valamint gyógyszerek nélkül


nov. 9. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugtató tea (7 deciliter, legalább egy órán át áztatva) + Sedacure + esti meditáció

https://www.youtube.com/@mentalsoulharmony9845

nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 Elnézést, hogy más kérdéséhez ide pof(átlankodok.) Valóban segít ez a 7 deciliteres megoldás, és az órás áztatás? És ha igen, mennyire körülbelül?
nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Generalizált szorongásos vagyok én is. Meditációt, relaxációs légzéstechnikát illetve citromfű teát javaslok.
nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meditáció, relaxáció, sport.

Illetve egy mentálhigiénés tanácsadó tudna segíteni akivel tudsz erről beszélni

nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!