Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka hogy nagyon...

Mi lehet az oka hogy nagyon szédülök? Depressziós pánikbeteg vagyok.

Figyelt kérdés
Amióta ezek a betegségek vannak,gyakorlatilag azóta szédülök,napi rendszerességgel.Más betegség kizárt.Meddíg tart ez még?
2010. márc. 15. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedves pánikbeteg! Én is az vagyok! Szedel rá gyógyszert? Sajnos a pánikbetegség nagyon sokféle tünetet tud okozni. Az is lehet ha szeded a gyógyszert kb. 2-3 hete annak is lehetnek első hetekben ilyen mellékhatásai, amelyek aztán elmulnak. De ha nem gyógyszert kell váltani. Az első gyógyszer nekem sem vált be, azután elmentem egy másik pszichiáterhez és az bevált: Szedem egy éve, és sokat segített rajtam. A szédüléseddel kapcsolatosan még annyit leírok, elmentem neurológushoz is, az adott rá Betagen gyógyszert és szépen rendeződött a szédülésem. De ezt a gyógyszert a háziorvos is felírhatja.
2010. márc. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már 8-féle gyógyszert szedtem de egyik sem használt.Megint másikat írt fel a pszihológus,de azt még nem kezdtem el szedni.sanaxot is szedek.Elmegyek a háziorvoshoz,és kérek tőle szédülésre valamit,mert ez már nem állapot.Lehet hogy orvost is váltok, met 5 éve járok ide,de ugyanugy vagyok ahogy voltam.
2010. márc. 15. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem magas a vérnyomásod is, a pánikbetegség mellé?
2010. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem.A vérnyomásom tökéletes.
2010. márc. 15. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Első voltam, azt ugye tudod, hogy a Sanaxtól is lehet szédülni. Mindenesetre ha úgy érzed váltsál orvost, és is váltottam tavaly előtt, mert az első teljesen félválról vett, és olyan gyógyszert írt fel, hogy sokkal rosszabbul voltam. A te életed, a te egészségedről van szó!
2010. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen már én is gondoltam,a sanaxra.Új orvost fogok váltani.
2010. márc. 16. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!