Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jelentkezhetett nálam a...

Miért jelentkezhetett nálam a fokozott gondolkodás?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok, fél éve szakítottam az exemmel. Az esemény után elköltöztem másik településre és azóta egyedül élek most életembem először. Egy ideje azt figyeltem meg magamon, mint ha több gondolatom támadna ha épp nem koncentrálok valamire. Nincs konkrét egy téma, csak jönnek és mennek. Ezek nem kellemetlenek, nem agresszívak, de egyre inkább tolakodnak, mint ha fokozott agyi aktivitásom lenne. Különös még, hogy például zenékben is új részleteket hallok meg, amiket korábban nem. Apropó zene, már egy számot sem tudok úgy véghallgatni, hogy valami gondolat ne terelje el a figyelmem, és kezd már kissé zavaró lenni ez a jelenség. Azért furcsa nekem ez a jelenség, mert korábban eléggé csend volt a fejemben, ez hirtelen jelent meg nálam. Gondoltam megosztom, hátha valaki tud erre mondani valamit.
2023. nov. 14. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy végre felszabadultál, az agyad szabaddá vált, így azt csinálja, amire teremtették: gondolkodik.

Eddig mondhatni csak egy birka, szolga életet éltél, most meg egy magasabb szintre léptél. Légy hálás az agyadnak, hogy elkezdett felébreszteni a mélyaltatásból.

2023. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé nihilbe voltam, igazad lehet. Tulajeonképpen leginkább az engem körülvevő világra figyeltem, csak mostanában kezdtem jobbam befelé is irányulni, hogy ki vagyok én, mi vagyok én.
2023. nov. 14. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!