Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ilyen hanyag,...

Miért vagyok ilyen hanyag, szétszórt, figyelmetlen?

Figyelt kérdés

nov. 15. 16:20
 1/6 A kérdező kommentje:

2017-ban elhagytam a sluszzkulcsomat, [ami a zsebemből kiesett, egyenesen a Ház előtt a sövénybe]-3 évig össze-vissza keresgéltem, végül kb akkor találtam rá, amikor a COVUD bejött. Három éven át ott járkáltak tőle centikre, és nem jutott eszembe lehajolni. Tegnap pedig a telefonomat hagytam el valahol Békéscsaba egyik parkolójában

Az sincs meg sanos🤦‍♂️.

Gyerekként kezdődött, az iskolatáskámmal.

nov. 15. 16:24
 2/6 A kérdező kommentje:
* COVID
nov. 15. 16:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért. Azt se tudom, hol áll a fejem.
nov. 15. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Adhd, add talán.
nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi? Miért szerinted más nem szokott hanyag lenni vagy időként elhagyni dolgokat?
nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Három év alatt 2 tárgyat hagytál el? Az igen! Kicsit összekapom magam, 3 perc alatt utolérlek. Barkácsolás közben leteszek valamit, fél perc múlva már nem találom. Káromkodva feltúrom a műhelyt , de van, hogy csak másnap találom meg. Áldott emlékű nagyapám volt ilyen. Halálba kereste a füle mögé tűzött ceruzát.
nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!