Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tesztek ha azt érzitek,...

Mit tesztek ha azt érzitek, hogy ki égtetek?

Figyelt kérdés
Nagyon padlón vagyok. Hulla fáradtnak érzem magam, semmihez sincs kedvem. Ha csak egy kicsit nem figyelek oda, vagy nem kontrollálok mindent magam körül a lakásunk egy mérő káosszá változik. Két kis gyerekünk van, pillanatok alatt felforgatnak mindent amíg pl el mosogatok. Most oda jutottam, hogy ülök a nappaliban egyedül és totális káosz van amit egyszerűen nem vagyok képes össze szedni. Elegem van. Kiégtem. Folyton csak csinálom, csinálom, rendezem, kontrollálom és bele fáradtam. Az este már el vonultam a hálóba mert éreztem ahogy az agyamat el önti a düh és nem akartam kiborulni a gyerekek előtt. 5 perc után hallottam ahogy a férjem mondja a gyerekeknek nézzük meg mit csinál anya... Járok terápiára. De őszintén szolva nem tetszik. Folyton az jön le, hogy hagyjak mindent a sunyiba és pihenjek menjek el valahova, szervezzek programokat. Igen ám de az nem megoldás hogy hagyok mindent mert a házi munkát igyis úgyis meg kell csinálni, ha meg fel tornyosul még jobban bosszant. Férjem be segít ha itthon van, de már neki is elege van hogy két percnél tovább nincs semmi a helyén...
nov. 16. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Reset. Keresek egy erdőt és sétálok egy nagyot.
nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Ilyenkor egy jó relax, egy kis kényeztetés, vagy ahogy előttem írta valaki, a természetben egy kiadós séta csodákat művelhet. Én pl ugyanezt teszem, amikor belefogok valamibe, ami nehezen megy, vagy elsőre nem sikerül, akkor félbehagyom, elmegyek, valami programot csinálni, utána pikkpakk megvagyok a dolgommal is.
nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha dolgozol, hagyd ott a munkahelyet.
nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!