Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fű okozta szorongásos zavar,...

Fű okozta szorongásos zavar, delírium? Valakinek van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nemrég elég rossz élményem volt a fűvel. Elég stresszes időszakban vagyok, úgyhogy gondoltam elszívok egy szálat. Nem kellett volna, nagyon erős pánikrohamom lett tőle, az érzékeim teljesen összekavarodtak, nem tudtam rendesen gondkodni, zsibbadt mindenem, ha valami hozzáért a bőrömhöz azt még percekig éreztem rajta, halálfélelem és szorongás lett úrrá rajtam, remegés, hasmenés. Végül ráerőltettem magam, hogy lefeküdjek és akkor elmúlt a dolog. Viszont nagyon megviselt ez az egész. Azóta 5 nap telt el, de a nap nagy részében még szorongok és egy rossz álom szerű, delíriumos érzés telepszik rám. Nem tudom, hogy az utóbbi a direkt következménye a korábbi pánikrohamnak, vagy pedig derealizáció a szorongás miatt. Este enyhül a dolog, de reggel megint szorongva kelek. Néha hirtelen megenyhül, majd később felerősödik. Ilyenkor az ételt is csak magamba erőltetem, semmihez nincs kedvem, az alvással is gondok vannak. Összességében nagyon ijesztő az egész. Már elhatároztam, hogy elmegyek orvoshoz, de most hétvége van, úgyhogy addig szeretném meghallgatni mások véleményét, tapasztalatát, ha van.

Egy biztos, a füvet hanyagolni fogom.



nov. 25. 14:12
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Szia. Hasonlóan jártam én is sajnos.

Azóta hogy vagy? Esetleg megszűnt?

febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11. Szia, igen. Kicsivel több, mint egy hónapig volt. Nem vagyok benne biztos, hogy a gyógyszerek miatt, vagy magától múlt el, de már jól vagyok.
márc. 6. 09:57
 13/14 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Am. miért kell "leidiótázni" másotat itt?

Nekem úgy tűnik, hogy itt mindenki elég komolyan válaszolt.

ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

(#9.)

(2024.dec.14.07:57)

ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!