Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek viselkedett igy a...

Dawyd2 kérdése:

Valakinek viselkedett igy a gyereke 20 hónaposan ?

Figyelt kérdés

20 hónapos kisfiam most kezdet el mutogatni ami kell neki .

Beszélni nem akar nem mond semmit nagyon sokat szaladgál könyvbe még semmire nem mutat rá de építőkockából tornyokat épít rendesen .

Valakinek volt már ilyen



nov. 25. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amire rámutat, mondd neki mi az.

Előbb - utóbb ismétli.

Tornyot azért épít mert az tetszik neki,a könyv meg nem érdekli.

Nincs lemaradva semmivel.

nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
2-es válaszírónak. Ez ezért túlzás, hogy 16 hónaposan olvasott 2 nyelven. Beszélni igen. De hogy ennyi (16 hónaposan) idősen 2 nyelven olvasson. Azt kétlem. Sőt a két nyelvű folyékony beszédet is kétlem. 3 évesen már el hiszem hogy 2 nyelven folyékonyan beszél. De olvasni két nyelven maximum leg hamarább 5 évesen. És egy 16 hónapos gyereknek még nem is kel tudnia, nem hogy 2 nyelven, de egy nyelven sem olvasni. Úgy, hogy ez kamu.
nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
4, folyamatosan magyarul meg angolul beszéltünk hozzá, és fejlesztettük minden téren
nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
#4, a trollnak meg nem kell válaszolni 😀
nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy pont az utalna autizmusra, ha 2 évesen megtanulna olvasni :-)


Kérdező, semmi baj a gyerekeddel,max kicsit le van maradva a beszéddel. Beszélj hozzá sokat, minden valószínűség szerint magától behozza majd.

nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Fiúknál normális, ha csak 3 évesen beszélnek. Türelem.
nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

#8

Biztos vagy te ebben?

Bár én nő vagyok, de engem az mentett meg a 2.szülinapom előtt, hogy tudtam beszélni, el tudtam mondani éjszaka, hogy nem kapok levegőt.

Életet menthet, ha a gyerek már korán tud beszélni.

nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!