Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez a furcsa félelem?...

Mi ez a furcsa félelem? Megőrültem?

Figyelt kérdés

Van, hogy elkezdek szorongani mindenféle dolgon és ilyenkor szokott eszembe jutni, hogy mi van ha felrepülök az égbe és meghalok?

Vagy lezuhanok a nagy semmibe. Tudom, hogy furcsa és valószínűleg más embernek eszébe se jut ilyen.

Vagy, hogy mi van ha az élet soha nem ér véget és halálunk után is érezni, szenvedni fogunk? Egyáltalán valódi ez az élet? Olyan szürreálisnak látom néha az életet.

Ilyen dolgok jutnak az eszembe és félek, szorongok közben ez normális? Vagy a szorongástól van?



nov. 27. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan
nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj én is szoktam ilyeneken szorongani nem őrültél meg. Nekem diagnosztizált szorongásos zavarom van úgyhogy ha ennyire rossz akkor szerintem te is keress fel szakembert. Ha gondolod írj
nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Ennél sokkal szarabb megőrülni, de kezdetnek nem rossz ez se...idő kell még kialakul.
nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. A probléma, hogy a téged ért hatásokat nem a valóságnak megfelelően látod, értelmezed. Viszont van lehetőség igazán, helyesen értelmezni, látni tudni a valóságot, amiben élsz. Ha érdekel hogyan, jelezd és leírom.
dec. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!