Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek megőrültem?

Szerintetek megőrültem?

Figyelt kérdés

Elég furán érzem magam mostanában. Egy hétig nem voltam suliban, pihentem, de nem érzem, hogy segített volna, sőt még rosszabb. Teljesen kikészültem.


Elég nehezen alszom (szinte egész nap fáradt vagyok - kb 5-kor vagy 6-kor megyek aludni) és van hogy rosszat álmodok - tegnap tesóm jött kérdezni, hogy jól vagyok-e, mert állítólag kiabálást hallott a szobámból, bár én nem emlékszem, hogy kiabáltam volna álmomban.


Ezenkívül mindenre ráparázok (pl. hogy nincs barátnőm, másnka viszont van - milyen jó neki (bár ez nem fűh milyen nagy probléma, de én bosszankodok miatta, hogy nincs.) Vagy az is elég érzékenyen érint, hogy ki mit mondott rólam - beszólnak vagy ilyesmi - nagyon a szívemre veszem).

Azon is ki tudok akadni, ha valaki sokáig nem ír vissza, mert azt feltételezem, hogy haragszik, vagy nem érdeklem (vagy csak idegesíteni szoktam) és már soha többé nem akar velem beszélni - pedig lehet csak nincs ideje.

Van hogy e miatt kicsit megharagszok rá, de nagyon gyorsan meg is bocsájtok, mert rájövök, hogy alaptalan a haragom.


Érzelmileg teljesen szét vagyok szórva, de a sok negatív érzés mellett hirtelen vidám is tudok lenni - nemrég volt, hogy a semmiből elkezdtem magamban hangosan nevetni. Eszembe jutottak régi vicces emlékek (vagy én találtam ki néhányat) és azokon kacagtam egy jót, ami megnyugtatott, de most így visszagondolva fura, hogy mi mindent csináltam az elmúlt 3-4 napban.

Teljesen padlót fogtam úgy érzem.


Röviden: Teljes káosz, nem tudom mi történik velem.


19/F



2017. nov. 24. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Szedd össze magad. Holnap járj egyet az erdőben, ligetben, természetben.
2017. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben, de mit csináljak akkor, ha ezek az érzések megint jelentkeznek?
2017. nov. 25. 00:07
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nincs semmi bajod, csak sok a szabadidőd. Menj dolgozni.
2017. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

a megőrülés ettől nagyon nagyon messze van....

Tanulj, sportolj és ha barátnőt akarsz akkor pl tinderezz..ennyi

2017. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkitől!! :)


Igazatok van! El kell foglaljam magam valamivel.

2017. nov. 25. 13:31
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem őrültél meg, csak fáradt vagy.

Szellemileg.

Lehet, hogy egy hétig pihentél, de a stressztől még nem sikerült megszabadulnod, és ez folyamatosan szívja el az energiádat.


22/N

2017. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Igen, van benne valami.

2017. nov. 25. 16:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek forduljak orvoshoz ezzel?
2017. nov. 25. 16:17
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha a fentebb javasoltak nem válnának be, akkor pszichológust keress, semmiképp sem pszichiátert. A csajozás sokat segít. :)
2017. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!! :)


Mindenképp fogod oda menni :) Vannak más jellegű problémáim is, szerintem egyszer nem árt elmenni oda. :)


Ami a csajozást illeti: Vannak lányok akik tetszenek és próbálkozok náluk, de majd ez is alakul valahogy. :)

2017. nov. 27. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!