Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kellene reagálnom arra...

Hogy kellene reagálnom arra hogy a lányom vagdossa magát?

Figyelt kérdés

Észre vettem a combjain vágások vannak. Nem is biztos hogy saját maga okozta ezeket. Hogyan kéne felhoznom neki? Először beszélnem kéne vagy cselekednem?(itt a pszichológus azonnali felkeresésére gondolok)

Valaki meg tudná mondani ettől miért és hogyan lesz jobb? Lehet csak figyelemfelkeltés?



2023. nov. 27. 23:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget a kommentekben! Beszéltem az osztályfőnökével, edzőjével figyelni fogják ők is egyenlőre én is megfigyelek, beszélgetek vele a továbbiakban ha elmondja elmondja, ha nem akkor rákérdezek. Továbbra is szívesen veszem a válaszokat!
2023. nov. 29. 18:33
 12/12 anonim ***** válasza:
Osztálytársam azért vagdosta magát mert otthon nem figyeltek rá és így próbálta felhívni magára a figyelmet. Hátha valaki beszélget majd vele. Sztem lelkizzetek vele, szórakozzatok vele.
2023. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!