Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A bipoláris zavar mennyire...

A bipoláris zavar mennyire súlyos betegség?

Figyelt kérdés
Közeli rokonomat azzal diagnosztizálták.

dec. 5. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Eléggé.
dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon
dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Uhh
dec. 5. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Többféle van. Gyógyszerekkel és terápiával teljesen normális életet élhet. Pszichózis nem mindenkinél van. De ha iszik vagy X arik a gyógyszerekre akkor egyenes út lefelé.
dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az van, pszichózis nélkül. Ha kiegyensúlyozott életet élek, akkor nagyjából rendben vagyok, de beüt valami súlyos probléma az életemben, akkor pokoli tud lenni. A mániás időszakban túl jól érzi magát az ember, azt hiszi, ez jó, pedig nagyon veszélyes lehet. De ha átvált depresszióba, na nekem az a legrosszabb.
dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Ez is egy ernyőfogalom, van bipol I., II., ciklotímia, "egyéb nem meghatározott" bipoláris zavar, rekurrens depresszió/rejtett bipolaritás - szóval mivel is diagnosztizálták a rokonodat?

A többség ártalmatlan a környezetére.

dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon súlyos. Benne vagyok évek óta.
dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Amire gyógyszert írnak, az súlyos betegség. A depresszió is súlyos, a bipolartiás is.
dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!