Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha húsz éves létemre úgy...

Ha húsz éves létemre úgy viselkedem, mint egy kamasz az normális? Kitolódhat ez a kamasz időszak ennyire?

Figyelt kérdés

dec. 8. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Kb amig nem lesz gyereked addig gyerek maradsz
dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Húsz évesen még szinte gyerek vagy, úgyhogy normális.

Bár nem tudom, nálad ez mit jelent.

Egy felnőttnek sem kell mindig komolynak lenni. És fontos, hogy valaki maradjon nyitott, érdeklődő egész életében.

dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát, úgy értem, hogy durva hangulatingadozásaim vannak, anyámékkal gyakran érzéketlen vagyok, unott, a következő pillanatban meg bújok hozzájuk, és az egész idő alatt, mmint amikor flegmulok velük, akkor is csak arra vágyom valójában, hogy szeressenek.

Nagyon nagy a figyelem vágyam, mmint h figyeljenek rám, legszívesebben cirkuszt rendeznék folyamatosan, de nincs hozzá mostanság energiám (nem nagyn eszem), úgyhogy a szobámba zárkózom és várom, hogy ők nyissanak felém, amit nem tesznek meg egyébként..

Javarészt ilyenekre gondoltam a kamaszos viselkedés alatt.

dec. 8. 11:50
 4/4 anonim válasza:
100%
Lehet azért nem nyitnak rád mert 20 évesen felnőttként gondolnak rád és úgy gondolják ha bezárkózol akkor a egyedül akarsz lenni és ezt tiszteletben tartják. Ez nem biztos, hogy így van, de lehetséges opció. Lehet érdemes lenne beszélned velük a figyelem hiányodròl
dec. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!