Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Elutaztam egész...

Mit tegyek? Elutaztam egész éjszakára nem bírom a lelki fájdalmat.

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Ez a kérdésem az előzmény. Valószínűleg egész éjjel fagyoskodni. Fogok a tervem az hogy kifáradjak éjjel és egy egésznapra ki ütve érezzem magam. Nem megy. Már.



dec. 10. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ne tedd! Sosem vagy egyedül! Írd ki magadból, ami fáj!
dec. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

116-123


Egyébként ne fagyoskodj kint éjjel, mert bele is halhatsz. Akkor nem is tudnák odaadni a szerveidet sem senkinek, amit a másik kerdesednel írtál. Kérlek kérj segítséget

dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előbb vagdosnám fel az ereim minthogy 116-123as embereket zaklassak. Az én életem egy szenvedês. Nem akarok senki terhére sem lenni de szenvedés. 19 éves vagyok és egy nulla senki nem szeret. Ennek oka van. Sajnálom. De most nem tudom mit csináljak hideg van, és tényleg csak én vagyok ezek a településen. 3:24-ig. Bár semmi értelme hazamenni.
dec. 10. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehet, hogy a 116-123 esetleg egy telefonszám volt, amelyet felhívhatnál?


Hol szándékozol tölteni az éjszakát? Hideg van, súlyosan megsérülhetsz, ha nem meleg helyen vagy! Értem én, hogy most rosszul érzed magad, ám hidd, el, hogy később akár még jobb is lehet az életed, akkor is, ha most ezt nem tudod elképzelni! Segítségre van szükséged, az egyértelmű.


Olvastam az előző posztodat is, a pszichológus nem vált be, nekem is volt olyan pszichológusom, aki nem vált be, aztán volt olyan is, aki meg bevált. Én is voltam öngyilkosság gondolatával foglalkozó szintű depressziós, mégis múlt időben beszélek erről, mert találtam olyan szakembert, aki tudott rajtam segíteni, így neked is sikerülhet! Én a szakembertől tudtam meg, hogy mennyivel szörnyűbb volt a gyerekkorom, mint gondoltam, diagnózist is kaptam tőle, mégis segített túllépni a nehézségeimen, hogy teljes életet tudjak élni és ne bántsam magam. Ismerem azt a kilátástalan mély gödröt, amelyben most te is benne vagy, de mindig van remény arra, hogy jobb legyen! Ehhez először is a ma éjjeli téli éjszakát kell túlélned, aztán meg az összes következőt! Ha rossz neked otthon, akkor jó, ha eljöttél, a kérdés, hogy hova mész. Én is eljöttem otthonról, más országba is költöztem, és csak itt tudtam elkezdeni a lelki gyógyulásom. Talán neked is világgá kéne menned, ahol tiszta lappal kezdhetnél, és hátad mögött hagyhatnád a múltadat! Vigyázz magadra, mert belőled csak egy van, és hidd el, hogy szerethető vagy, akkor is, ha eddig nem ezt tapasztaltad! Én ismeretlenül is aggódom érted és szeretlek, csak azért, mert embertársam vagy, semmi mást nem tudok rólad, csak azt, hogy bajban vagy, én pedig szeretnék segíteni rajtad!

dec. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem ismerlek, de az írásod alapján szépen fogalmazol és helyesen írsz. Mondottak alapján felismered a problémákat, és szeretnél tenni is ellene, másokat ezzel nem akarsz "zavarni", ezért jóindulatú is vagy. Annyi jó tulajdonságod van, ezerszer és ezerszer több mint amennyi eddig kiderült, ne hagyd ezt annyiban, szeressed magadat, hiszen értékes vagy! Jókat kívánok Neked, gondolok Rád!
dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!