Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvászavarra jó lehet az...

Alvászavarra jó lehet az anti-depresszáns?

Figyelt kérdés
Szokták felírni a pszichiáterek?
dec. 15. 14:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
11%
Alvászavarral el kell menni dolgozni egy olyan helyre, ahol tényleg dolgozni kell. Én egy malomban 12 órában zsákokat pakolok, aztán este fürdés, család, TV, és nem kell altatni. Miért kell minden szarral a gyógyszerekbe menekülni, aztán soha nem fogod tudni abbahagyni. Le lehet pontozni.
dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem arra való. Vegyél valami könnyű, vény nélkül kapható altatót, ha végképp nem tudsz aludni. Vagy igyál este langyos tejet mézzel, vagy macskagyökér gyógyteát.
dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
Nem, nem arra való.
dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
1es: Dolgoztam vendéglátásban. Sőt! Ott nőttem fel! Reggeltől estig pincérkedtem, és akkor sem tudtam aludni. Erre mit mondanál?
dec. 15. 14:24
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Azt tudod miért nem tudsz aludni?

Antidepresszáns nem altató, arra nem jó.

dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5ös: Egy pszichiáter anti-depresszánst írt fel, plusz pszichoterápiát. Elmentem a pszichológushoz, és az azt mondta nekem nem pszichoterapia kell hanem az alvásomat kell rendbetenni gyógyszerrel.

Nem tudom miért nem alszom.

dec. 15. 14:29
 7/21 anonim ***** válasza:
24%

És arra nem altatót adott?

Lehet úgy gondolta, a stresszt elnyomja a bogyó és akkor tudsz aludni.

dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta az altatót nem jó ha folyamatosan szedem. De majd fogok konzultálni másik orvossal, csak most hétvégére már nincs segítségem. Be fogom szedni az anti-depit.
dec. 15. 14:35
 9/21 A kérdező kommentje:
7es: köszi
dec. 15. 14:35
 10/21 anonim ***** válasza:
31%
2-es vagyok. Próbáld meg valamelyik Valerianát. Nem okoz függőséget és sokat segíthet. Drogériákban is kapható. Ne akarj erős altatókat, azoknak komoly kockázatuk/mellékhatásuk lehet.
dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!