Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon erős öngyilkossági...

Nagyon erős öngyilkossági késztetésem van, hiszen egyedül maradtam. Mi az ami segítene?

Figyelt kérdés

Esetleg az öngyilkosság lenne a végső megoldás?

Az előző 1,5 évem egy nagy hullámvölgy volt.

Most ebben a pillanatban teljesen egyedül maradtam, mert mindent elrontok. A legjobb barátomat el szakítottam magamtól, mert bedurciztam, és megbántottam, és hiába, nem tudnám helyrehozni, probáltam, ő jelentett nekem mindent, az álommunkám kezd kudarcba fulladni, hiszen lett egy olyan mentális betegségem, ami ha erősödik kizáró ok. Fiatal vagyok, még nagyon-nagyon fiatal, de annyira elrontottam 168 óra alatt az életem, hogy nincs más megoldás.

Tényleg most nem tudom mit csináljak, azt érzem, nincs miért élnem, hiszen minden órám egy szívroham közeli állapot, így nincs miért igazából élni. Az biztos, hogyha visszaugranék az időben, mindent máshogy csinálnék.



dec. 16. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Sürgősségi pszichiátria ügyelet!
dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
112
dec. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

Szégyen ilyen kérdést kint hagyni!


És ha valaki bátorítja majd?? Hogy számoltok el vele magatoknak??

dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Ezek miatt nehogy kárt tegyél magadban.


Munkád lehet még ennél jobb is.


Barátság egy durci miatt nem megy tönkre, de barátaid is lehetnek még.


A mentális betegséget pedig lehet jól kezelni, terápiával, gyógyszerekkel.


Ha van pszichiátered, hívd fel, hogy sz@rul vagy, ha nincs akkor menj el az orvosi ügyeletre és kérj segítséget, nem ciki.

dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Ha szeretnél beszélgetni a problémáiról írj és talán nyugodtabb leszel, tudok valamit javasolni.


31/F

dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
64%
szerintem ez egy riport a rendornek
dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Értelmes ember vagy. Nézzük logikával.

Ne tedd. Miért? Mert akkor az ellenségeidnek jó napjuk lenne. Ne add meg nekik azt az örömet. Ha meg nincsenek ellenségeid, akkor annyira jó helyzetben vagy, hogy nincs is okod megtenni.

2:0.

dec. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pupusz ***** válasza:
dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10%
Mentőt kell hívni most!!!
jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!