Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lett egy ilyen férfi...

Miért lett egy ilyen férfi öngyilkos?

Figyelt kérdés
Egyik kollégám öngyilkos lett pár hónapja 38 éves volt, azóta sokk hatása alatt vagyunk, egy végtelenül jó embernek, kedvesnek ismertük meg, akin mindenkin segített ahol csak tudott és vicces humoros jókedvű volt, igaz amióta ismerem 8 éve nincsen párja... lehet emiatt?
dec. 21. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem elég, hogy jó vagyok, kedves és humoros, akkor mi kellene még? Én már rossz nem leszek, az nem én lennék, de nem vagyok boldog így sem, minek így élni?
dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Lehet,hogy soha nem volt párja,és megunta ezt?
dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. De emiatt és ilyen lehet ?
dec. 21. 11:45
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Miért ne lehetne?


Volt valaha barátnője?Vagy annyira nem ismerted?

dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A depresszió egy betegség, akárkit érinthet, azt is akinek van párja, azt is, akinek nincs. Bizonyos anyagok nem termelődnek elegendő mennyiségben a szervezetben.
dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki akar párt. Van, aki egyedül érzi jól magát. A párkapcsolat önmagában nem véd meg semmilyen problémától, és ettől teljesen függetlenül lehet bárki depressziós vagy lehet bármi olyan dolog a háttérben, amiről senki nem tud (hitel, családi gond, krónikus betegség stb). De az is lehet, hogy egyszerűen csak nem akart tovább élni, mert nem látta értelmét többé.
dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%

"végtelenül jó embernek, kedvesnek ismertük meg, akin mindenkin segített ahol csak tudott és vicces humoros jókedvű volt"


Amit a külvilág felé mutatott, az nem tükrözi azt, amilyen valójában volt. Matthew Perry is folyton humorizált, mégis régóta küzdött problémákkal. Nem ismertük a kollégádat, de én elsősorban nem arra gondolnék, hogy azért, mert nem volt párja, hanem depresszió, szorongás, mentális problémák, ami a valódi ok lehetett.

dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a depresszió sokszor nem látszik kívül. Én is borzasztóan magam alatt vagyok, mégse tűnik fel senkinek. Próbálom én is elviccelni a dolgokat. Noha közben a lelkem szakad meg.
dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Rajtam sem látszott a dpresszió - és úgy a depr. 95%-án sem. Élünk, mosolygunk, társalgunk stb, aztán van, aki feladja.
dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!