Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus TB alapon Zalában?

Pszichológus TB alapon Zalában?

Figyelt kérdés

Hogy működik ez?

Az megvan, hogy háziorvoshoz kell elmenni, ő meg ad beutalót.

De utána hogyan tovább, mi a folyamat? Mennyire lehet rálátni a terheltségre?

Érdemes egyáltalán TB oldalról megközelíteni azt, hogy pszichológushoz forduljak? Milyen tapasztalatok vannak az ilyen formában elérhető pszichológusokról?


Úgy érzem, hogy már rengeteg minden van, amiről beszélnem kellene. Belefulladok a ki nem mondott dolgokba, mert ha kimondom sem érzem, hogy célbaérnének.

Nekem nagyon erős tartásom van alapesetben, de idén zuhanórepülésnek indult minden. Szörnyen leesett az ingerküszöböm toleranciában és empátiávan. Túltelítődtem mindennel és lassan úgy érzem, hogy csak kapálózom a jó kedvem felé.


Biztos, hogy jót tenne egy olyan pszichológus, akivel találnék közös nevezőt, mert megvan bennem, hogy változtassak a dolgokon.

De a magánpraxisokra nincs keretem. Most fogok költözni is, és ha már elkezdenék pszichológushoz járni, annak nem is akarnám, hogy csak a pénz szabjon határt.

Szóval hogy működik, mikre érdemes figyelni?



dec. 22. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmész a háziorvoshoz és kapsz beutalót pszichiátriára és ott beszélgetsz a szakpszichologussal
dec. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz ez Bp,de nálam így volt. Elsőnek pszichiáterhez kell menni(nem kell beutaló) ő meg ha úgy látja elküld pszichológushoz. Nálunk pszichiáter javaslat nélkül nem mehetsz csak úgy puszira,mert nagyon sok a beteg és mondjuk egy szerelmi bánattal nem állami pszichológushoz kell menni(nem rád értem csak úgy írtam)
dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva volt, előbb a pszichológus aki eldönti tovább küld e pszichiáterhez
dec. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!