Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet feldolgozni, ha...

Hogy lehet feldolgozni, ha szándékosan kiközösítenek mert autista vagyok?

Figyelt kérdés
Vallási közösségről van szó, emiatt lelkileg külön rosszul esik, mert így a vallásra mint támaszra sem számíthatok.

dec. 23. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg ugyanúgy, ahogy akármilyen más helyről való kiközösítést. Gondolom autistaként nem ez az első (én is autista vagyok, ezért mondom), hogy ki vagy közösítve, vagy legalábbis éreztetik veled, hogy nem vagy "oda való" vagy "normális".

Magadban max elkönyvelheted, hogy milyen komoly lehet ezen embereknek a hite meg a felebaráti szeretete...

dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Pont, hogy nem ugyanúgy.


Amikor máshonnan kiközösítettek, akkor tudtam azzal vigasztalódni, hogy Isten teremtett ilyennek és elfogad.

Most nem tudom.

dec. 23. 19:43
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Hát nézd, én nem vagyok hívő, sőt, de... Az, hogy a többi EMBER a vallási közösségben nem fogad el, azt nem azt jelenti, hogy ISTEN nem fogad el. Épp azért mondtam a felebaráti szeretetet, mert ezek szerint ezek a nagy hívők annyira mégsem tartják magukat isten mércéjéhez képest.

Szóval ne az alapján határozd meg a saját fontosságodat, hogy néhány EMBER hogy áll hozzád.

dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Én azonnal megszakítanám a kapcsolatot azzal a gyülekezettel, hiszen hamis próféták, ha a kiközösítés eszközeit használják.
dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Akkor az egy rossz vallási közösség. Én is autista vagyok és engem elfogadnak a hívő barátaim.
dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz más helyre menni?
dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán.
dec. 23. 21:40
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

"vallásra mint támaszra sem számíthatok."

Jó reggelt. A vallások a gyenge emberek kapaszkodója, nem fog egy vallásos embert se érdekelni, mi van veled. Mert ők is a sajat lelki problémájuk megváltását várják.

Próbáld ki, hogy nem lesz képzelt barátod az égből. Ugyanolyan ramaty lesz az életed, amíg te magad nem változtatsz rajta. Ha autista vagy, ha nem.

dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Most nem az a kérdés, hogy a vallás képzeletbeli barát-e vagy sem. Funkcionálisan a valóságtartalmától függetlenül működik.
dec. 23. 23:45
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

"Funkcionálisan a valóságtartalmától függetlenül működik."

Ezt a vallásos közösséged is tükrözi? Szerintem nem.

dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!